Reklama
Polecamy


Reklama

Góraleczka podbije listy przebojów disco polo?! Zobaczcie nowość zespołu Hers!

2020-07-02T13:33:00+02:00 Góraleczka podbije listy przebojów disco polo?! Zobaczcie nowość zespołu Hers! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/taneczna-propozycja-disco-polo-jest-juz-w-sieci-fani-pieja-z-zachwytu-1593187338.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Tytuł „Góraleczka”, od samego początku ukierunkowuje słuchaczy na pewien styl. Piosenka jest niezwykle taneczna, a jej treść doskonale trafia do ucha

Reklama

Obraz i tematyka góralska w utworach disco polo, to elementy, które niejednego artystę, wywindowały w muzycznej hierarchii na sam szczyt.

Zobacz również: Legenda muzyki disco polo w powiększonym składzie! Ta zmiana nie umknęła fanom!

Niezwykła uroda kobiet z południa Polski, stała się na tyle legendarna, że najwięksi artyści podejmują jej tematykę, lub zwyczajnie śpiewają o dziewczynie z tamtejszą urodą. Zespół Hers, swoją propozycją odważnie dołączył do grona twórców, którzy w swój utwór wplatają niezwykłe górskie krajobrazy.

Tytuł „Góraleczka”, od samego początku ukierunkowuje słuchaczy na pewien styl. Piosenka jest niezwykle taneczna, a jej treść doskonale trafia do ucha spragnionego przeboju na wysokim poziomie. Na uwagę zasługuje także teledysk, którego kadry zostały zdominowane przez piękne wzniesienia i atrakcyjne dla oka krajobrazy. Dodatkową zaletą produkcji jest główna, tytułowa bohaterka i jej oryginalna uroda.

Na uznanie i pochwałę zasługuje również wokalne wykonanie, w którym da się usłyszeć akcent z południową manierą. Odbiorcy już kilka godzin po premierze odnajdują w swoim słowniku chwalebne wyrazy: „Świetny kawałek”, „Przepiękna pioseneczka bardzo mi się podoba...”Ta propozycja może zdobyć fanów dla zespołu w całym kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z tą nowością.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo sięgnął po broń! Szokujący materiał w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wpadka w disco polo! Stanik gwiazdy zsunął się odkrywając piersi!
  2. Disco polo niespodzianką wieczoru! Ten występ zaskoczył wszystkich gości weselnych!
  3. HOT! Popularna gwiazda disco polo w objęciach dwóch półnagich mężczyzn! Szokująca fotografia!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.