2015-08-25T21:01:00+02:00 Gorąca zapowiedź: Ziemek – Lubię hardkor (VIDEO) Ziemek to tak naprawdę Ziemowit Pasztaleniec na początku czerwca prezentowaliśmy jego debiutancki klip do piosenki pt. „Ostra niunia”. Teraz zapraszamy wszystkich d https://disco-polo.info/uploads/news/ Disco-Polo.info

Gorąca zapowiedź: Ziemek – Lubię hardkor (VIDEO)


Ziemek to tak naprawdę Ziemowit Pasztaleniec na początku czerwca prezentowaliśmy jego debiutancki klip do piosenki pt. „Ostra niunia”. Teraz zapraszamy wszystkich do obejrzenia zapowiedzi nowej produkcji. „Lubię hardkor” to...

Autor: Adam Begier, 25 Sierpień 2015  21:01
Źródło zdjęć:
Gorąca zapowiedź: Ziemek – Lubię hardkor (VIDEO)
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Sylwia Kossakowska Zachwyciła Publiczność w Wołominie! Mamy VIDEO
 2. Topky biją konkurencję! "Kto wkurzy Cię jak ja" nowy hit disco polo na lato 2024!
 3. Papi szokuje nowym romantycznym hitem! 'Wino i Róże' podbije serca fanek
Reklama

Ziemek to tak naprawdę Ziemowit Pasztaleniec na początku czerwca prezentowaliśmy jego debiutancki klip do piosenki pt. „Ostra niunia”. Teraz zapraszamy wszystkich do obejrzenia zapowiedzi nowej produkcji. „Lubię hardkor” to po raz kolejny bardzo gorąco propozycja od Ziemka. Klip powstaje dzięki firmie PN Media, której Ziemek zaufał po raz drugi. Podczas kręcenia teledysku, zdołaliśmy zapytać Ziemowita o kilka rzeczy dotyczących nowej produkcji.

 

Czym się inspirowałem pisząc utwór „Lubię hardkor”?
To było spontaniczne. Do napisania nowego utworu kierowałem się swoim gorącym temperamentem. Pisałem to co mi w duszy gra, lubię seks tak jak większość ludzi, ale ja nie boję się o tym głośno mówić. Nie powinniśmy się tego wstydzić i trzeba bardziej się otworzyć na te horyzonty.Musimy bardziej otwarcie wyjść z cienia tabu by nasze codzienne pragnienia ujrzały światło dzienne.

 

Czy nie boisz się ostrej reakcji ludzi, którzy nie do końca są nieprzyzwyczajeni do takich produkcji ?
Przy „Ostrej Niuni” miałem większe obawy o reakcje ludzi ponieważ wcześniejszy utwór był bardziej kontrowersyjny (chodzi o tekst piosenki) i wiele osób go nie odebrało tak jak powinno. Reakcje ludzi będą różne, bo jak wiadomo są gusta i guściki. Nie, nie boję się reakcji ludzi bo jak powiedziałem ‚A’ to mówię i ‚B’ i robię to co sobie założyłem za cel. Napomniałem już to we wcześniejszym wywiadzie to że ludzie zawsze krytykowali, oraz zachwalali i to się nie zmieni. Chcę otwarciej pokazać ludziom że można śpiewać disco-polo nie tylko o miłości ale także o seksie który jest także bardzo ważny w związkach. Niech ludzie gadają! Tylko niech nie przekręcają nazwiska(śmiech).

 

Na planie teledysku jak widzieliśmy było gorąco, jak Ty to skomentujesz.
Fakt atmosfera była bardzo gorąca. Przy nagrywaniu takiego scenariusza jaki mieliśmy nie mogło się obyć bez większych emocji. Wszystkie rezultaty jak nam się pracowało będziemy mogli ujrzeć na gorącym klipie do „Lubię Hardcore” . Chciałbym podziękować profesjonalnej ekipie filmowej z PN Media oraz aktorce która bardzo dobrze zagrała swoją rolę. Zapewniam że takiego teledysku w polskim disco polo jeszcze nie było! Albo grubo, albo wcale! Taka moja dewiza na życie! Pozdrawiam wszystkich czytelników Disco-polo.info oraz redaktorów tego portalu.

 

Zachęcamy Was wszystkich od obejrzenia naprawdę mega gorącej zapowiedzi Ziemka do piosenki „Lubię hardkor”.

 

Zapowiedź: Ziemek – Lubię hardkor

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
BOSKY - Ta Jedyna

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Największe Hity VIVAT i BOYS: Idealna Składanka na Letnie Wieczory
 2. "DISCOSTAR" wraca! Rozpoczynają się castingi do uwielbianego programu
 3. Disco polo znika z TVP?! To definitywny koniec uwielbianego programu w telewizji publicznej!
 4. Zenon Martyniuk zaśpiewał dla mam! Zobacz wyjątkowe wykonanie hitu "Mamo jesteś jak anioł"
 5. Top Girls w letniej ofensywie: Nowe teledyski już w czerwcu!
 6. Skazany na sukces?! Matt Palmer podbija rynek własną wersją hitu Sumptuastic "Będę Twym Aniołem" Fani "lepsza niż oryginał"
 7. Massive zaskakuje coverem "Chachary"! Czy przebiją oryginał? Posłuchaj, jak im poszło!
 8. Premiera Defisa "Tylko dla Takiej" trafiła do sieci w nowej wersji! Fani komentują! Jak wyszło?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie