2021-09-12T20:45:00+02:00 Gorąca sesja w basenie! Ponętna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła swoje wdzięki! https://disco-polo.info/uploads/news/goraca-sesja-w-basenie-ponetna-wokalistka-disco-polo-odwaznie-odslonila-swoje-wdziekijpg.jpg

Gorąca sesja w basenie! Ponętna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła swoje wdzięki!

Redakcja , 12 Wrzesień 2021  20:45

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Gorąca sesja w basenie! Ponętna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła swoje wdzięki!
Źródło zdjęć: instagram.com/adriannaopalka_official/
Reklama

Wokalistka wrzuciła na swój Instagram pikantną fotkę z basenu, na której zapozowała w niezwykle skąpym bikini

Reklama

Śliczna artystka disco polo może poszczycić się perfekcyjną figurą, której pozazdrościć może jej wiele kobiet!

Zobacz również: Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski przypomnieli wielki hit disco polo z lat 90-tych! Akustyczne wykonanie zachwyciło fanów!

W disco polo nie brakuje artystek, które swoim pięknem potrafią rozpalić wyobraźnię fanów do czerwoności. Wystarczy tylko zajrzeć do sieci, by przekonać się o tym na własne oczy!

Reklama

Adrianna Opałko to nowa twarz popularnego zespołu Wpada w Ucho. Gwiazdorzy disco polo na swoim koncie mają takie hity jak: “Cała płonę”, “Jesteś taka”, czy “Miłość”. Uwielbiani artyści lada dzień wypuszczą do sieci swoją świeżutką premierę, w której fani po raz pierwszy będą mieli okazję usłyszeć ich nową zdobycz!

Adrianna Opałko to prawdziwa gwiazda. Artystka zachwyca fanów disco polo nie tylko wielkim talentem wokalnym, ale także i olśniewającą urodą, wobec której nie sposób przejść obojętnie. Wokalistka regularnie umieszcza w swoich mediach społecznościowych zdjęcia, które wywołują u jej miłośników pozytywny zawrót głowy!

Gwiazda zespołu Wpada w Ucho po raz kolejny zadbała o to, by w sieci zrobiło się o wiele piękniej! Adrianna Opałko wrzuciła na swój Instagram pikantną fotkę z basenu, na której zapozowała w niezwykle skąpym bikini,odważnie ukazującym jej kobiece walory! W internecie już dawno nie było tak gorąco!

Reklama

Śliczna artystka disco polo może poszczycić się naprawdę perfekcyjną figurą, której pozazdrościć może jej wiele kobiet. Widok zgrabnych pośladków Adrianny sprawił, że wielu miłośników wokalistki będzie dzisiaj miało spore problemy z zaśnięciem!

Zespół Wpada w Ucho ma naprawdę dobrą rękę do łowienia talentów. Nowa wokalistka zespołu to urodzona gwiazda disco polo!

Zobacz również: Gorąca sesja ślicznej gwiazdy disco polo rozpala zmysły fanów! W sieci już dawno nie było tak gorąco!

Reklama
Plik Wpada-w-ucho---basen-6.jpg
Plik Wpada-w-ucho---basen-3.jpg
Plik Wpada-w-ucho---basen-4.jpg
Plik Wpada-w-ucho---basen-5.jpg
Plik Wpada-w-ucho---basen-2.jpg
Plik Wpada-w-ucho---basen-1.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: WPADA W UCHO - Jesteś Taka
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Wielki przebój disco polo powraca w nowej wersji! Kiedyś nuciła go cała Polska!
  2. Urocza gwiazda disco polo zmaga się z wadą wzroku! W trakcie koncertu artystka ratuje się soczewkami!
  3. Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!
  4. Prześliczna gwiazda disco polo kusi zgrabnymi ciałem! Uwagę zwracają Jej piękne, długie nogi!
  5. Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!
  6. Uwielbiany zespół disco polo powraca z nowym wokalistą! Artyści stworzyli hit, który mocno namieszał w sercach fanów!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami