2023-11-22T15:37:00+01:00 Gorąca premiera! Racisova - Weź mnie do siebie! To doskonała produkcja?! acisova prezentuje "Weź mnie do siebie" - połączenie klubowych rytmów ze skrzypcami! Jak wyszło? https://disco-polo.info/uploads/news/goraca-premiera-racisova---wez-mnie-do-siebie-to-doskonala-produkcjajpg.jpg

Gorąca premiera! Racisova - Weź mnie do siebie! To doskonała produkcja?!

Autor: Adam Begier , 22 Listopad 2023  15:37
Gorąca premiera! Racisova - Weź mnie do siebie! To doskonała produkcja?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

acisova prezentuje "Weź mnie do siebie" - połączenie klubowych rytmów ze skrzypcami! Jak wyszło?Reklama

  Reklama

  Katarzyna Racis, znana szerzej jako Racisova, właśnie zaprezentowała swoją najnowszą muzyczną propozycję - utwór "Weź mnie do siebie". Ten utwór zaskakuje swoim stylem, odbiegającym od dotychczasowej folkowej linii artystki. Tym razem Racisova zabiera słuchaczy w podróż po klubowych rytmach, pokazując swoją wszechstronność i odwagę w eksperymentowaniu z gatunkami muzycznymi.

  Nowe Oblicze Racisovej: Klubowy Beat i Skrzypce

  "Weź mnie do siebie" to zdecydowanie świeża odsłona Racisovej. W utworze dominuje klubowy beat, który doskonale komponuje się z nietypowym dla tego gatunku elementem - wstawką z skrzypcami. Ta oryginalna mieszanka brzmień udowadnia, że Racisova nie boi się łamać muzycznych konwencji, eksplorując nowe obszary i wciąż zaskakując swoich fanów.

  Za warstwę muzyczną oraz słowa utworu odpowiada Paweł Jasionowski, lider popularnego zespołu Masters. Jego doświadczenie i umiejętność tworzenia chwytliwych melodii doskonale odzwierciedlają się w najnowszej produkcji Racisovej.

  Teledysk do utworu, który również zasługuje na uwagę, został zrealizowany przez firmę Respect Media. W klipie widzimy zarówno artystyczną ekspresję, jak i doskonałe wykonanie techniczne, co stanowi dopełnienie muzycznej strony singla.

  Zapraszamy wszystkich fanów Racisovej, jak i miłośników nowych muzycznych odkryć, do odwiedzenia naszego serwisu disco-polo.info. Tam znajdziecie pełną wersję teledysku "Weź mnie do siebie", a także więcej informacji na temat tego fascynującego połączenia folku i klubowych rytmów. Nie przegapcie tej muzycznej podróży, która z pewnością stanie się jednym z najciekawszych wydarzeń na polskiej scenie muzycznej.

  Reklama

  Racisova - Weź mnie do siebie

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wow! Zobacz, jak gwiazda disco polo oczarowała fanów swoim głębokim dekoltem!
  2. Kamil Kossakowski z DiscoBoys w hicie "Dzięki że jesteś" Lanberry, Tribbsa
  3. Przebój 'Jesteś mym marzeniem' Niezapomnianej -rewolucja w disco polo? Sprawdź, dlaczego wszyscy o tym mówią
  4. Zobacz, jak After Party zapaliło scenę w miejscowości Ogrodzieniec! Patryk Pegza i przeboje "Bujaj się", "Nie daj życiu się" w akcji
  5. Andre zaskakuje nową płytą – Zobacz, co przygotował!
  6. Czy Joanna Narożna to najpiękniejsza żona w świecie Disco Polo? Zobaczcie nowe zdjęcia
  7. Chillout prezentuje "Speed": dynamiczna premiera pełna samochodów!
  8. Niezapomniany walentynkowy przebój "Dlaczego Ty mi w głowie zawróciłaś" w nowej odsłonie: Marcin Miller jakiego nie znacie | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie