Reklama


Reklama

Gorąca premiera Pięknych i Młodych już dostępna! "Nowa ja" to będzie hit lata 2020? Koniecznie posłuchajcie!

2020-06-25T21:06:00+02:00 Gorąca premiera Pięknych i Młodych już dostępna! "Nowa ja" to będzie hit lata 2020? Koniecznie posłuchajcie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/goraca-premiera-od-pieknych-i-mlodych-dostepna-nowa-ja-to-bedzie-hit-lata-2020-koniecznie-posluchajcie-1593111779.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Magda Narożna podbije rynek?! Zespół Piękni i Młodzi opublikował swojego muzycznego „konia”, który może zagalopować niebywale daleko

Reklama

Lato będzie należeć do Magdy Narożnej i zespołu Piękni i Młodzi? Ich nowa propozycja podbije listy przebojów?!

Zobacz również: Magda Narożna chwali się zdolną córką. Gwiazda otworzyła córce drzwi do wielkiej kariery?!

Worek z premierami, od największych gwiazd branży disco polo się rozwiązał. Nowości, na które czeka cała Polska, pojawiają się w sieci coraz częściej. 

Po pandemii nie ma śladu w wymiarze twórczym, a największe sławy przebijają się swoją olbrzymią jakością. Tyle dobrej muzyki wpływa do internetu, że słuchacze nie wiedzą, gdzie przystawić ucho. Zespół Piękni i Młodzi opublikował swojego muzycznego „konia”, który może zagalopować niebywale daleko.

Piosenka pt. „Nowa ja”, to propozycja szalenie taneczna. Świetny tekst i genialna muzyka, pozwala rozpływać się fanom z rozkoszy. Gwiazdorzy nie żałowali sobie również przy realizacji teledysku. Cały obraz stoi na niezwykle wysokim poziomie, a przekaz z niego płynący, doskonale podkreśla myśl zawartą w treści utworu.

Na uwagę zasługuje również pewna odmienność tego utworu, od innych numerów formacji Piękni i Młodzi. Daniel Wilczewski i Daniel Biczak, dwaj znakomici i uzdolnieni członkowie grupy, tym razem wystąpili w piosence w wymiarze jedynie instrumentalnym. Wokal w refrenie i zwrotkach, pozostał po stronie ślicznej i utalentowanej Magdy.

Tę nowość warto usłyszeć już teraz! Polecamy!

Zobacz również: Ogromny problem wokalisty disco polo! Artysta uszkodził sobie nogę!

PIĘKNI I MŁODZI - NOWA JA

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artysta disco polo popularną postacią z kreskówki?! Ten wpis wyjaśnia wszystko!
  2. Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!
  3. Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.