Reklama


Reklama

Gorąca premiera od zespołu disco polo! Artysta zdradził co lubi tytułowa bohaterka!

2020-10-23T12:26:00+02:00 Gorąca premiera od zespołu disco polo! Artysta zdradził co lubi tytułowa bohaterka! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/goraca-premiera-od-zespolu-disco-polo-artysta-zdradzil-co-lubi-tytulowa-bohaterka-1603447855.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Marsz Złotego Chłopaka na muzyczny szczyt trwa i wydaje się, że muzyk jest coraz bliżej, by go osiągnąć.

Reklama

Każdy dzień przynosi w disco polo świeżą dawkę emocji. Zazwyczaj związana jest z muzyczną petardą, starannie przygotowywaną przez ulubioną gwiazdę.

Zobacz również: Wokalistka disco polo weszła w bikini do lodowatej wody! Odważne zdjęcia trafiły do sieci!

Mnogość hitów, nie przeszkadza artystom w tworzeniu potencjalnych przebojów. W tym olbrzymim katalogu piosenek, nawet najbardziej wymagający słuchacz odnajdzie coś dla siebie.

Branża muzyki rozrywkowej kolejny raz powiększa szeregi, tym razem o najnowszą produkcję od Złotego Chłopaka pt. „Ona”! Nie trudno domyślić się, że premierowy singiel poświęcony jest sławieniu pięknej niewiasty, ale to nie jedyna cecha treści utworu. Artysta wiele wspomina o tym, jakie są preferencje bohaterki tego numeru.

Cała piosenka, utrzymana jest w bardzo tanecznym klimacie i na pewno sprawdzi się na wielu imprezach, na których parkiet będzie odgrywał kluczową rolę. Bardzo dużą zaletą i ozdobą projektu, jest oczywiście świetnie zrealizowany klip. To tam spotkamy urzeczywistnioną „Oną”, która okazuje się bardzo piękną kobietą.

Marsz Złotego Chłopaka na muzyczny szczyt trwa i wydaje się, że muzyk jest coraz bliżej, by go osiągnąć.

A Wy co sądzicie o tej propozycji?

Zobacz również: Ukochana gwiazdora disco polo w zmysłowej sesji! Jest zachwycająca i naturalna!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. O kobietach w disco polo jeszcze tak się nie śpiewało. Premierowy utwór umocnił znaną dotąd narrację.
  2. Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”
  3. Pokaźna suma wpłynęła na konto gwiazd disco polo! Dawid Narożny i Endrju nie kryją radości!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.