Reklama


Reklama

Gorąca premiera od Czadowej Mamuśki! Ciekawa nowość w świecie disco polo

2019-09-06T11:41:00+02:00 Gorąca premiera od Czadowej Mamuśki! Ciekawa nowość w świecie disco polo https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/goraca-premiera-od-czadowej-mamuski-ciekawa-nowosc-w-swiecie-disco-polo-1567680287.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Zespół Czadowa Mamuśka wraz z urokliwą wokalistką Kariną Malinowską z roku na rok prezentuje coraz lepszy poziom

Reklama

Karina Malinowska dała się poznać z udziału w programie DiscoStar oraz utworom takim jak "To tylko gra", "Chcę zapomnieć", czy "Ty jesteś moim snem", " Crazy Boy" , , "Narysuj nasz świat" , "Zabierz mnie ze sobą" .

Zobacz również: Gwiazdy disco polo zaskakują nowym projektem! Zainteresowanie Polaków ekspresowo rośnie!

Wielkim atutem Czadowej Mamuśki oprócz wokalu jest jej nienaganna sylwetka, która potrafi oczarować niejednego fana disco polo.

Zespół Czadowa Mamuśka wraz z urokliwą wokalistką Kariną Malinowską z roku na rok prezentuje coraz lepszy poziom, czego dowodem jest właśnie kawałek "Chcę z tobą być ".

Hipnotyzujący refren, ogrom chwytliwych dźwięków, czego efektem jest niesamowita melodia obok której trudno przejść obojętnie za którą odpowiada oczywiście niezawodny i niezastąpiony Robert Balcerzak.

Z informacji jakie uzyskaliśmy od wokalistki Czadowa Mamuśka - Karina Malinowska nie zwalnia tempa wróciła do studia i pracuje już nad nowym materiałem oraz scenariuszem do nowego klipu .. ale o tym już wkrótce więcej informacji na łamach naszego serwisu.

Zobacz również: Nogi przy tej piosence nie przestają tańczyć. Nowość disco polo podbije parkiety w kraju?

Już niebawem będzie można ją zobaczyć na przełomie września i października w programie rozrywkowym "Kalisz - i wszystko gra" .

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularne wokalistki disco polo Top Girls ujawniły w końcu skrywaną prawdę! Internauci zaskoczeni!
  2. Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!
  3. Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.