Reklama
Polecamy


Reklama

Gorąca premiera od Czadowej Mamuśki! Ciekawa nowość w świecie disco polo

2019-09-06T11:41:00+02:00 Gorąca premiera od Czadowej Mamuśki! Ciekawa nowość w świecie disco polo https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/goraca-premiera-od-czadowej-mamuski-ciekawa-nowosc-w-swiecie-disco-polo-1567680287.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Zespół Czadowa Mamuśka wraz z urokliwą wokalistką Kariną Malinowską z roku na rok prezentuje coraz lepszy poziom

Reklama

Karina Malinowska dała się poznać z udziału w programie DiscoStar oraz utworom takim jak "To tylko gra", "Chcę zapomnieć", czy "Ty jesteś moim snem", " Crazy Boy" , , "Narysuj nasz świat" , "Zabierz mnie ze sobą" .

Zobacz również: Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!

Wielkim atutem Czadowej Mamuśki oprócz wokalu jest jej nienaganna sylwetka, która potrafi oczarować niejednego fana disco polo.

Zespół Czadowa Mamuśka wraz z urokliwą wokalistką Kariną Malinowską z roku na rok prezentuje coraz lepszy poziom, czego dowodem jest właśnie kawałek "Chcę z tobą być ".

Hipnotyzujący refren, ogrom chwytliwych dźwięków, czego efektem jest niesamowita melodia obok której trudno przejść obojętnie za którą odpowiada oczywiście niezawodny i niezastąpiony Robert Balcerzak.

Z informacji jakie uzyskaliśmy od wokalistki Czadowa Mamuśka - Karina Malinowska nie zwalnia tempa wróciła do studia i pracuje już nad nowym materiałem oraz scenariuszem do nowego klipu .. ale o tym już wkrótce więcej informacji na łamach naszego serwisu.

Zobacz również: Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!

Już niebawem będzie można ją zobaczyć na przełomie września i października w programie rozrywkowym "Kalisz - i wszystko gra" .

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!
  2. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!
  3. 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.