Program „Must Be The Music” od lat przyciąga wykonawców z różnych muzycznych światów. Na scenie pojawiają się zarówno doświadczeni artyści, jak i osoby, które dopiero chcą pokazać swój talent szerokiej publiczności. W drugim odcinku nowej edycji widzowie zobaczyli kolejnych uczestników, którzy przyjechali na casting z różnych części Polski i świata.
Oceną występów zajęło się czteroosobowe jury: Natalia Szroeder, Sebastian Karpiel-Bułecka, Dawid Kwiatkowski oraz Miuosh. W rolę prowadzących wcielili się Maciej Rock, Patricia Kazadi i Adam Zdrójkowski, którzy wspierali uczestników przed wyjściem na scenę.
W odcinku zaprezentowało się trzynastu wykonawców. Na scenie pojawili się soliści, zespoły, a także artyści reprezentujący różne style muzyczne. Stawką w programie jest 250 tysięcy złotych oraz zaproszenie na Polsat Hit Festiwal.
Czadowa Mamuśka z Ostrowa Wielkopolskiego na scenie programu
Jedną z uczestniczek była Karina Malinowska, występująca jako Czadowa Mamuśka. Artystka pochodzi z Ostrowa Wielkopolskiego, jest żoną i mamą nastoletnich bliźniaków. Muzyka towarzyszy jej od dzieciństwa. Już jako piętnastolatka zaczęła śpiewać na imprezach okolicznościowych, a z czasem związała się ze sceną disco polo.
Na co dzień lubi spędzać czas na łonie natury, spacerując po lesie czy nad jeziorami, jednak największą energię daje jej występowanie na scenie. W programie zdecydowała się zaprezentować własną kompozycję.
Czadowa Mamuśka i „Spróbujmy jeszcze raz” w Must Be The Music
Podczas castingu Karina wykonała autorski utwór „Spróbujmy jeszcze raz”. W trakcie występu Sebastian Karpiel-Bułecka wczuł się w klimat piosenki i zaczął tańczyć za stołem jurorskim.
Po prezentacji uczestniczka usłyszała trzy razy TAK. Pozytywnie ocenili ją Miuosh, Dawid Kwiatkowski oraz Sebastian Karpiel-Bułecka. Jedynie Natalia Szroeder zdecydowała się na głos na nie.
To, że Miuosh dał temu gatunkowi „TAK”, to historyczny moment w tym programie i Twój wielki sukces.
Sebastian Karpiel-Bułecka po występie powiedział krótko:
Ale było fajne! Kurde, jak było fajnie. W końcu było fajnie.
Występ Czadowej Mamuśki z piosenką „Spróbujmy jeszcze raz” zobaczycie na disco-polo.info.

