2024-02-29T17:59:00+01:00 Gorąca premiera: Ela Kliś - Nie jestem sama Poznaj nowy utwór Eli Kliś 'Nie jestem sama' - emocjonalną podróż artystki w świecie disco polo. https://disco-polo.info/uploads/news/ela-klis-nie-jestes-samajpg.jpg Disco-Polo.info

Gorąca premiera: Ela Kliś - Nie jestem sama


Poznaj nowy utwór Eli Kliś 'Nie jestem sama' - emocjonalną podróż artystki w świecie disco polo.

Autor: Adam Begier, 29 Luty 2024  17:59
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Gorąca premiera: Ela Kliś - Nie jestem sama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Największy projekt w historii disco z udziałem Zenka Martyniuka i Roztańczonego PGE Narodowego! Wspólny utwór 9 artystów disco polo | VIDEO
 2. Joanna Narożna wygląda jak różowa landrynka? Tak żona Dawida Narożnego podbija internet!
 3. Zespół Massive - gwiazdy polskich wesel rozbijają bank! Zobaczcie to VIDEO!

  W dzisiejszym dynamicznym świecie muzyki disco polo, nasz serwis disco-polo.info z dumą przedstawia najnowszą premierę - solowy utwór Eli Kliś pt. "Nie jestem sama". Ta emocjonalna i pełna głębi piosenka to wyrazisty obraz artystycznej ewolucji i osobistej podróży wokalistki.

  Ela Kliś - nowa produkcja!

  Utwór "Nie jestem sama" to nie tylko kolejna piosenka w repertuarze disco-polo. To prawdziwa opowieść o poszukiwaniu własnej tożsamości, opowiedziana z perspektywy młodej dziewczyny. Ela Kliś zabiera słuchaczy w podróż przez labirynt życia, gdzie każdy zakręt symbolizuje nowe wyzwania i odkrycia. Tekst, napisany w grudniu, w czasie, kiedy świąteczna atmosfera często podkreśla uczucie samotności, stanowi swoisty pamiętnik tej podróży, zapis emocji i doświadczeń.

  Niezwykłość tego utworu tkwi także w unikatowej współpracy artystycznej. Ela Kliś, razem ze swoim życiowym partnerem, Krzysztofem Kaczorem, stworzyła nie tylko aranż, ale i całą produkcję utworu. Ich wspólne siły zaowocowały stworzeniem czegoś, co można określić jako zapowiedź nowego rozdziału w świecie muzyki disco i dance. Eksperymentując z nowoczesnymi brzmieniami i oryginalną aranżacją, duet nadał piosence wyjątkowy i świeży charakter, co z pewnością zwróci uwagę fanów gatunku.

  Piosenka "Nie jestem sama" to nie tylko muzyka. To opowieść o trudnych chwilach, o poszukiwaniu swojego miejsca w świecie i odkrywaniu własnej ścieżki. To zaproszenie do świata, w którym muzyka staje się medium do wyrażenia najgłębszych emocji i doświadczeń.

  Serdecznie zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego utworu w naszym serwisie disco-polo.info. "Nie jestem sama" Eli Kliś to dowód na to, że muzyka disco polo wciąż potrafi zaskakiwać i inspirować, a także stanowi ważny głos w dialogu o emocjonalnych podróżach w życiu każdego z nas.

  Zobacz również: Wyjątkowe nagranie z parkingu w sieci! Bohaterem - gwiazdor disco polo Kordian! Zobaczcie, co zrobił artysta! VIDEO

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. To nowy hit disco polo?! "Hej Panienko" - gorący przebój od Kacpra Pluty! Posłuchaj przedpremierę!
  2. Carmelovi w nowym hicie: 'Ona Jest Jak Anioł'! Zobacz przedpremierę!
  3. Marcin Miller Boys o rekordowej gaży ponad 100 tysięcy za koncert – ile wziął za jeden koncert? Zawrotna kwota!
  4. Charytatywna Gala Disco Polo w Mirczu! Kto zagra 3 maja?
  5. Ten przebój disco polo leci na każdej imprezie?! Hit "Tańcz Tańcz Tańcz" w nowej odsłonie! Ta wersja podbije parkiety?!
  6. Nieznane fakty zza kulis tego HITU disco polo wyszły na jaw! Nie uwierzysz, co przytrafiło się gwiazdom disco polo Defis, MiłyPan, Bogdan Borowski
  7. Ela Kliś podbije rynek disco polo?! Gwiazda zaskakuje nową produkcją w klimacie folk!
  8. Wyjątkowe życzenia dla Zbigniewa Stonogi od Łukasza Mikulskiego Magik Band z okazji 30-lecia małżeństwa! | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie