2015-05-27T21:30:00+02:00 Gorąca premiera: Defis – Niespotykany Kolor Karol Zawrotniak – który jest liderem i wokalistą zespołu Defis – szturmem podbija rynek muzyki disco. Mimo, iż formacja istnieje stosunkowo niedługo dotychczasowe produkc https://disco-polo.info/uploads/news/2015/05/defis-niespotykany-kolor.png

Gorąca premiera: Defis – Niespotykany Kolor

Autor: Adam Begier , 27 Maj 2015  21:30
Gorąca premiera: Defis – Niespotykany Kolor
Źródło zdjęć:

Karol Zawrotniak – który jest liderem i wokalistą zespołu Defis – szturmem podbija rynek muzyki disco. Mimo, iż formacja istnieje stosunkowo niedługo dotychczasowe produkcje pt. „Jeden Gest” oraz „Tak bardzo tego chcę” zapewniły zespołowi dość ist...Reklama

Karol Zawrotniak – który jest liderem i wokalistą zespołu Defis – szturmem podbija rynek muzyki disco. Mimo, iż formacja istnieje stosunkowo niedługo dotychczasowe produkcje pt. „Jeden Gest” oraz „Tak bardzo tego chcę” zapewniły zespołowi dość istotną i silną pozycję na tle innych przedstawicieli muzyki disco & dance. Defis już teraz cieszy się niezwykłą popularnością i sympatią wśród fanów, co wróży bardzo dobrze na przyszłość.

 

Skupiając się jednak na teraźniejszości jest nam niezmiernie miło zaprosić Was do obejrzenia i przesłuchania najnowszej produkcji pt. „Niespotykany kolor”. Propozycja dotychczas nikomu nieznana jest już dostępna na łamach naszego portalu. Tak jak Wam wcześniej zapowiadaliśmy jest bardzo romantycznie, namiętnie a zarazem radośnie i z werwą. Wideoklip z pewnością spodoba się wszystkim koneserom szeroko pojętej elegancji, a to za sprawą bardzo przyjemnej scenerii i uroczej jasnowłosej posiadaczki niespotykanego koloru oczu- o którym śpiewa Defis. Ponadto domieszka akordeonowego brzmienia dodaje całej produkcji wyrazistego pazura czyniąc utwór naprawdę wyjątkowym. „Zawsze myślałam, że żaden kolor oczu nie zaskoczy mnie”– zdradził w swojej najnowszej propozycji wokalista.

 

Jeżeli jesteście ciekawi jaki kolor oczu według Karola jest niespotykanym to koniecznie obejrzyjcie poniższe wideo, którego realizacją zajęła się firma PN Media – tak że „aż aż oderwać wzroku (…) nie mogę”. Być może ktoś z Was również ma taki kolor? Czekamy na Wasze komentarze, tymczasem gorąco polecamy: Defis – Niespotykany kolor.

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Skaner w klubie Explosion 24 lutego – Tego wieczoru Warszawa nie zaśnie!
  2. Szok! Polsat zrobi sylwestra w Zakopanem?!
  3. Mega premiera: Power Play - Bez snu! Taneczna nowość disco polo
  4. Camasutra zapowiada gorącą premierę: 'Temu dam'! Zobacz przedpremierę już teraz!
  5. Roxaok podbije klub Explosion! Koncert młodej gwiazdy disco polo już 2 marca!
  6. Power Boy wśród Rolników: Gwiazda Disco Polo na warszawskim proteście
  7. "Nowy świat" Sławomira i Kajry: Sukces przepięknej ballady!
  8. "Złoty Krążek" - gorąca premiera od zespołu Massive! To przebój wszystkich polskich wesel?

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie