Reklama
Polecamy


Reklama

Gesek - Najpiękniejsza | Premiera klipu

2018-04-05T17:30:00+02:00 Gesek - Najpiękniejsza | Premiera klipu https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/04/gesek-najpiekniejsza-premiera-klipu-1522941975.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Gorąca produkcja od Geska już dostępna! Zobaczcie nowość disco polo od Łukasza pt. "Najpiękniejsza".

Reklama

Nowy utwór opowiada o pierwszej, szkolnej miłości. Teledysk nakręcony został w Sp 12 w Elblągu. Na planie pojawi się wiele statystów, tancerzy, itp. Zobaczymy też Geska w towarzystwie muzyków: perkusisty i kontrabasistki.

"Najpiękniejsza" to tytuł nowej piosenki Geska, do której właśnie został zrealizowany teledysk. Artysta zapowiada zmianę brzmienia i wizerunku. Jak wyszło? 

Zobaczcie sami gorącą premierę!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo bez koszulki! Artysta pokazał swoją umięśnioną klatę!
  2. Wzruszający prezent dla żony! Gwiazdor disco polo zaśpiewał na własnym weselu! VIDEO
  3. Uwielbiana formacja Extazy z gorącą premierą! Ten przebój porwie całą Polskę?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.