Reklama
Polecamy


Reklama

Gesek i jego "Najpiękniejsza"! Będzie hit?!

2018-02-21T17:34:00+01:00 Gesek i jego "Najpiękniejsza"! Będzie hit?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/02/gesek-i-jego-najpiekniejsza-bedzie-hit-1519230998.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Zapowiedź

Nowość pt. "Najpiękniejsza" stanie się nowym przebojem disco polo?!

Reklama

"Najpiękniejsza" to tytuł nowej piosenki Geska, do której właśnie został zrealizowany teledysk.

Artysta zapowiada zmianę brzmienia i wizerunku...Nowy utwór opowiada o pierwszej, szkolnej miłości. Teledysk nakręcony został w Sp 12 w Elblągu.

Na planie pojawi się wiele statystów, tancerzy, itp. Zobaczymy też Geska w towarzystwie muzyków: perkusisty i kontrabasistki. Gesek zapowiada zmianę brzmienia, utwór będzie nieco delikatniejszy niż poprzednie piosenki wokalisty, stylistycznie będzie nawiązywał do lat sześćdziesiątych, ale nie zabraknie nowych, tanecznych brzmień. Piosenka jest bardzo melodyjna i ukaże się za około miesiąc.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z planu: 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Piękni i Młodzi nie zatrzymują się nawet na chwilę. Disco polo znowu triumfuje!
  2. Na tą premierę czekało miliony Polaków! Legenda muzyki disco polo z nowym utworem!
  3. PILNE! Gwiazdor disco polo w sytuacji zagrożenia życia! Auto wylądowało w rowie, artysta przestrzega fanów!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.