Reklama


Reklama

Formacja 2Magic nagrała klip do nowego singla pt. "A Ty chodź kochanie" | VIDEO

2018-05-18T17:25:00+02:00 Formacja 2Magic nagrała klip do nowego singla pt. "A Ty chodź kochanie" | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/formacja-2magic-nagrala-klip-do-nowego-singla-pt-a-ty-chodz-kochanie-video-2-1526391930.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Obrazek do najnowszej produkcji znanej formacji 2Magic został zrealizowany m.in. w dyskotece - Face Club w Budzyniu

Reklama

Magda Klepacka i Marcin Charmaciński ponownie zaskakują. Po kilku miesiącach od kultowej premiery pt. "Rysa na Szkle", w której wystąpiła sama Urszula, zespół przygotował dla swoich fanów kolejną niespodziankę. 

2Magic zaskakuje - udostępnili nową wersję hitu Urszuli ,,Rysa na szle" | VIDEO

Jest nią nowość pt. "A Ty chodź kochanie", do której zespół nakręcił również bardzo interesujący teledysk, opiewający w kilka scenerii. 

"teledysk kręciliśmy 2 dni. 1 dzień sceny w hotelu i w plenerze, natomiast drugiego dnia w clubie " - przyznała w rozmowie z nami Magda Klepacka. W klipie oprócz zespołu wystąpiła również urocza modelka, której wdzięki powinny spodobać się wielu odbiorcom. Grupa zadbała o to, aby całość była lekka i przyjemna, co najważniejsze chwytliwa. 

Czy kolejna propozycja formacji 2Magic spotka się z Waszym zainteresowaniem? Premiera całości niebawem. W oczekiwaniu na efekt finalny polecamy krótką video zajawkę 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny zaskoczony w łóżku! Joanna uszczęśliwiła gwiazdora disco polo!
  2. Dom nie jest jej jedynym azylem! Wokalistka disco polo zdradziła tajemnicę, gdzie czuje się najlepiej!
  3. Jak zarobić milion w disco polo?! Daj To Głośniej wie o tym doskonale!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.