2017-08-24T10:48:00+02:00 „Festiwal Weselnych Przebojów” zdeklasował konkurencję w piątkowy wieczór Transmitowany na antenie Telewizji Polsat, w piątek od godziny 20:05 „Festiwal Weselnych Przebojów” obejrzało prawie 2,8 miliona widzów. To dwukrotnie https://disco-polo.info/uploads/news/2017/08/festiwal-weselnych-przebojow-zdeklasowal-konkurencje-w-piatkowy-wieczor-1503406599.png Disco-Polo.info

„Festiwal Weselnych Przebojów” zdeklasował konkurencję w piątkowy wieczór


Data Publikacji: 24 Sierpień 2017  10:48
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Transmitowany na antenie Telewizji Polsat, w piątek od godziny 20:05 „Festiwal Weselnych Przebojów” obejrzało prawie 2,8 miliona widzów. To dwukrotnie

„Festiwal Weselnych Przebojów” zdeklasował konkurencję w piątkowy wieczór
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Niezwykła kariera Klaudii Zielińskiej! Kim jest?
  2. Premiera „Szlaban”. Siostrysyn prezentuje nowy singiel na scenie disco polo
  3. Marta Konopla olśniła kreacją z głębokim rozcięciem
Reklama

Transmitowany na antenie Telewizji Polsat, w piątek od godziny 20:05 „Festiwal Weselnych Przebojów” obejrzało prawie 2,8 miliona widzów. To dwukrotnie więcej od widowni emitowanego w TVN „Top Of The Top Sopot Festival 2017”. Koncert w Mrągowie uzyskał 24,3% udziałów w rynku w grupie wszystkich badanych oraz 19,9% w grupie wiekowej 16-49. Polsat był absolutnym liderem w obu grupach audytoryjnych w trakcie emisji.

W piątkowy wieczór nad jeziorem Czos mogliśmy usłyszeć zespoły i artystów, których przeboje królują na polskich weselach m.in.: Dwa Plus Jeden, grupę Bolter, Krzysztofa Krawczyka, Wojciecha Gąssowskiego, Michała Wiśniewskiego i Krystynę Giżowską. Profesjonalni wodzireje doskonale wiedzą, że gwarantem dobrej zabawy są hity muzyki tanecznej, dlatego w Mrągowie usłyszeliśmy utwory topowych zespołów tego gatunku: Weekend, Masters, Top One, Classic, Milano, Exaited. Złotą płytę oraz statuetkę od portalu wedding.pl za zwycięstwo w plebiscycie na najczęściej wybieraną piosenkę na pierwszy taniec otrzymała Paulla za przebój „Od dziś”.

Koncert „Festiwal Weselnych Przebojów” poprowadzili Elżbieta Romanowska, Rafał Maserak, Agnieszka Hyży i Bartek Orzeł.

Źródło Redakcja Disco-Polo.info
Data publikacji: 24 Sierpień 2017  10:48
O autorze: Redakcja disco-polo.info – serwis tworzony przez pasjonatów muzyki disco polo. Codziennie dostarczamy rzetelne informacje o premierach, koncertach i wydarzeniach ze świata muzyki tanecznej.

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Skolim jak Lewandowski? Ochroniarz gwiazd czuwa nad Królem Latino
  2. Zenek Martyniuk i Sławomir wystąpią w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i na Roztańczonym PGE Narodowym
  3. Bungee prezentuje nowy singiel „Fiku Miku” i teledysk pełen zabawy
  4. Konstanty Drążek wystąpi na Roztańczonym PGE Narodowym! Kim tak naprawdę jest?
  5. Czadowa Mamuśka prezentuje nowy singiel „Czy pamiętasz” z klimatycznym saksofonem
  6. Radek Liszewski w „Tańcu z Gwiazdami” – wokalista Weekend w centrum uwagi
  7. Skolim na Roztańczonym PGE Narodowym 2025 z hitami „Wyglądasz idealnie” i „Daj mi jedno słowo”
  8. Wielka premiera Subacika „Ona kręci” to taneczny hit z elementami kowbojskiego klimatu
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły