2021-08-13T19:13:00+02:00 Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021 już dziś! Lista wykonawców, gwiazdy disco polo, transmisja LI https://disco-polo.info/uploads/news/festiwal-weselnych-przebojow---mragowo-2021-juz-dzis-lista-wykonawcow-gwiazdy-disco-polo-transmisja-livejpg.jpg

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021 już dziś! Lista wykonawców, gwiazdy disco polo, transmisja LIVE!

Redakcja , 13 Sierpień 2021  19:13

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021 już dziś! Lista wykonawców, gwiazdy disco polo, transmisja LIVE!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Na scenie pojawia się m.in Golec uOrkiestra, Sławomir & Kajra, Classic, Boys, Michał Wiśniewski, Piękni i Młodzi, Masters, MIG, Poparzeni Kawą Trzy, Weź nie pytaj, Trubadurzy i Krzysztof Krawczyk Jr.

Reklama

Wesele z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej to marzenie, które spełni się w mrągowskim amfiteatrze już 13 sierpnia!

FESTIWAL WESELNYCH PRZEBOJÓW - LISTA GWIAZD

Tegoroczne wydarzenie uświetnią swoim występem m.in. tacy artyści jak: Golec uOrkiestra, Sławomir & Kajra, Classic, Boys, Michał Wiśniewski, Piękni i Młodzi, Masters, MIG, Poparzeni Kawą Trzy, Weź nie pytaj, Trubadurzy i Krzysztof Krawczyk Jr.

Zobacz również: Byłe wokalistki Top Girls założyły nowy zespół TOPKY! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz pokazały fragment nowego teledysku! Fani disco polo zachwyceni!

FESTIWAL WESELNYCH PRZEBOJÓW TRANSMISJA NA ŻYWO

Festiwal Weselnych Przebojów na stałe wpisał się do repertuaru najlepszych imprez nie tylko Mrągowa, ale i w całej Polski. Dzięki transmisji Telewizji Polsat muzyczne show można oglądać również na żywo (start na antenie o godz. 20.05). Rokrocznie festiwal bije rekordy oglądalności!

- Dziękujemy za to naszym fanom i widzom, którzy cały rok czekają na to wydarzenie. Już w styczniu dostajemy pierwsze wiadomości z pytaniami, kiedy uruchomimy sprzedaż biletów, albo kto wystąpi w tym roku na mrągowskiej scenie. To naprawdę niesamowite. - relacjonuje Robert Klatt, dyrektor artystyczny wydarzenia.

- Z każdą edycją staramy się zaskoczyć naszych widzów nowymi aranżacjami, zabawną narracją i… gośćmi specjalnymi - dodaje intrygująco Klatt.

Reklama

Muzyka weselna łączy pokolenia!

Nie ma oficjalnie takiego gatunku jak „muzyka weselna”, aczkolwiek Polacy najlepiej bawią na tego typu imprezach. Dlaczego? Bo ta muzyka łączy pokolenia, wzrusza, bawi i porywa tłumy. Nie wiadomo, skąd licznie zebrani goście znają wszystkie zwrotki danego utworu. Ale okazuje się, że znają, śpiewają i bawią się przy tym świetnie.

Wybór Mrągowa na miejsce organizacji Festiwalu też nie jest przypadkowy. To najbardziej urokliwe miasteczko festiwalowe w Polsce. Położenie amfiteatru w niezwykłych okolicznościach natury – w centrum miasta, a jednocześnie nad jeziorem, w otulinie lasu – nadaje wydarzeniu niepowtarzalny klimat. Mrągowo rokrocznie odwiedzają tłumy turystów, którym z naszej strony chcemy zaproponować rozrywkę na najwyższym poziomie. Wspaniała muzyka, topowi artyści i szalona zabawa do białego rana stanowią kwintesencję udanego, prawdziwie polskiego wesela.

Zobacz również: Gorąca premiera w świecie disco polo! Łukash powrócił z genialną produkcją i ciekawą obsadą!

Reklama
Plik Festiwal-Weselnych-Przebojow-2021-1.jpg
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiani gwiazdorzy disco polo nagrali duet ze słynnym Sławomirem! To jest wydarzenie roku!
  2. Gorące zdjecia Magdaleny Narożnej Piękni i Młodzi! Gwiazda disco polo zdjęła ubranie! Internauci zachwyceni!
  3. Ogromny sukces gwiazd disco polo zza oceanu! Znany artyści rozbili bank! Tego nikt się nie spodziewał!
  4. Śliczna gwiazdeczka disco polo kusi imponującym biustem! Gorące zdjęcia znanej gwiazdy!
  5. Spore problemy zespołu Playboys! Pechowe zdarzenie uwielbianych gwiazdorów disco polo!
  6. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami