2024-03-06T18:07:00+01:00 Festiwal Opole 2024: Na scenie pojawią się gwiazdy disco polo?! Odliczanie do festiwalu rozpoczęte! Wszystko, co musisz wiedzieć o 61. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu: konkursy, niespodzianki i zmiany wprowadzane przez TVP. Sprawdź teraz szczegóły https://disco-polo.info/uploads/news/festiwal-opole-2024-odliczanie-do-festiwalu-rozpoczete-czy-sa-szanse-na-gwiazdy-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Festiwal Opole 2024: Na scenie pojawią się gwiazdy disco polo?! Odliczanie do festiwalu rozpoczęte!


Wszystko, co musisz wiedzieć o 61. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu: konkursy, niespodzianki i zmiany wprowadzane przez TVP. Sprawdź teraz szczegóły

Autor: Adam Begier, 06 Marzec 2024  18:07
Źródło zdjęć: AKPA
Festiwal Opole 2024: Na scenie pojawią się gwiazdy disco polo?! Odliczanie do festiwalu rozpoczęte!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Plejada gwiazd wystąpi na Festiwalu Disco Polo w Gądeczu! Bilety są już dostępne! Lista artystów robi wrażenie!
 2. Łobuzy na Roztańczonym PGE Narodowym – Przygotuj się na Największą Imprezę Disco Polo i nie tylko 2024 roku
 3. Gwiazdor disco polo w akcji: Tak Kamil Kossakowski Discoboys podbija scenę hitem „Z Tobą”!
Reklama

  Opole przygotowuje się do kolejnej, 61. edycji Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Festiwal, który od lat jest ważnym wydarzeniem w polskim świecie muzyki, w tym roku odbędzie się od 31 maja do 2 czerwca. Jako miłośnicy muzyki, szczególnie disco polo, przyglądamy się, co przyniesie nam to wydarzenie.

  Nabór do Koncertów: Nowe Twarze i Powracające Gwiazdy Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki

  Telewizja Polska ogłosiła już nabór do dwóch ważnych części festiwalu: koncertów "Premiery" i "Debiuty". Oba koncerty są znane z tego, że dają szansę nowym talentom, ale także pozwalają doświadczonym artystom przedstawić swoje najnowsze utwory. Zgłoszenia są przyjmowane poprzez formularze online dostępne na stronie festiwalu. Termin zgłoszeń do konkursu "Premiery" mija 14 kwietnia, a do "Debiuty" – 24 marca.

  Dyrektor generalny TVP, Tomasz Sygut, zapowiada, że tegoroczna edycja festiwalu ma być prawdziwym świętem polskiej piosenki. Spodziewamy się zatem wielu znakomitych występów, w tym od artystów, którzy od dłuższego czasu nie pojawiali się na imprezach organizowanych przez Telewizję Polską. Dodatkowo, w ramach festiwalu odbędzie się kabareton, co jest powrotem do tradycji po kilku latach przerwy.

  Disco Polo: Czy Będzie Miało Swoje Miejsce w Opolu?

  W kontekście festiwalu w Opolu, nie możemy pominąć tematu disco polo. Choć gatunek ten cieszy się dużą popularnością wśród wielu słuchaczy, nowe kierownictwo TVP wyraźnie zaznaczyło, że w tegorocznym festiwalu chce ograniczyć obecność disco polo w Opolu. Oznacza to, że prawdopodobnie nie zobaczymy przedstawicieli tego gatunku na scenie festiwalowej. Jednak jako fani muzyki, mamy nadzieję, że festiwal i tak dostarczy wielu niezapomnianych emocji i muzycznych doznań, niezależnie od reprezentowanych gatunków.

  Festiwal w Opolu to wydarzenie, które od lat przyciąga uwagę nie tylko fanów muzyki, ale także całego przemysłu muzycznego. Jakie niespodzianki przyniesie nam tegoroczna edycja? Czy festiwal faktycznie odzyska swój blask, o którym wspominał dyrektor Sygut? Odpowiedzi na te pytania poznamy już wkrótce, podczas trzech dni pełnych muzyki i sztuki.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Mariusz Winnicki z zespołu Classic wziął ślub! Zobacz wzruszające video z jego występu dla żony! | VIDEO
  2. Soni z nowym hitem! Tango na klubowych parkietach
  3. Nowy hit od Woners - 'Sheraton' rozgrzewa scenę! Paulina Budyś i Maraquja Show w niezwykłym teledysku
  4. Polonia Go pokochała?! Dawid Narożny Piękni i Młodzi skradł show w Oberhausen! Tłumy śpiewały z gwiazdą disco polo!
  5. Gwiazdor disco polo w akcji: Tak Kamil Kossakowski Discoboys podbija scenę hitem „Z Tobą”!
  6. Sceny jak z filmu?! Gwiazdy disco polo Łobuzy w amerykańskim stylu. Ich nowość „Chodź ze mną” podbije sieć?! Zobacz VIDEO
  7. "Zakochać się" – Niezwykły letni Hit Bayera, który podbija internet! Zobacz, dlaczego wszyscy o tym mówią!
  8. Nowy Hit Zespołu Impuls "Popraw koronę" Podbija DISCO POLO!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie