Reklama
Polecamy


Reklama

Fan wokalistki disco polo grozi jej śmiercią! Gwiazda boi się o własne życie!

2018-12-19T20:30:00+01:00 Fan wokalistki disco polo grozi jej śmiercią! Gwiazda boi się o własne życie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/12/fan-wokalistki-disco-polo-grozi-jej-smiercia-1545227725.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Kiedy odtrąciła zakochanego w niej fana, on zaczął grozić śmiercią jej bliskim...

Reklama

Kiedy wychodzi na scenę i śpiewa swoje przeboje, emanując uśmiechem i niespożytą energią podczas tańca, zupełnie nie widać, że w życiu Patrycji Runo, gwiazdy romskiej piosenki, dzieje się coś złego. I tylko barczysty mężczyzna, chodzący od jakiegoś czasu za artystką krok w krok obok sceny, może budzić niepokój. To przecież były olimpijczyk, pięściarz wagi ciężkiej Grzegorz Skrzecz. Mąż Patrycji zatrudnił go, by zapewnił jej... bezpieczeństwo. I ma ku temu bardzo poważne powody.

Zobacz również: Przeprosiny - Mateusz Podemski

Wyznawał jej miłość i groził

Jak udało się nam dowiedzieć, w otoczeniu pięknej gwiazdy pojawił się stalker. Początkowo wszystko wyglądało niewinnie. Mężczyzna był pod urokiem piosenkarki i nie opuszczał żadnego z jej koncertów. Niestety, z czasem to uwielbienie przerodziło się w obsesję. Fan był coraz bardziej napastliwy: śledził ją i wysyłał kosze kwiatów. Kiedy po raz kolejny przekroczył granicę i artystka zwróciła mu uwagę, stała się rzecz niebywała. Urażony mężczyzna przestał pojawiać się na jej występach, odesłał jej wszystkie wspólne zdjęcia, które robił przy różnych okazjach. Ale nie zniknął, wprost przeciwnie, zaczął wysyłać do niej listy z pogróżkami. – Skrzynka mailowa była przepełniona wiadomościami od niego – mówi „Naszym Melodiom” mąż i menadżer artystki Tomasz Runo. Psychofan wyznawał jej miłość i groził, że usunie wszystkie przeszkody, które stoją im na drodze. Chciał, by Patrycja została jego żoną! A sytuacja stała się jeszcze bardziej groźna, gdy pewnego dnia w słuchawce domowego telefonu wokalistka usłyszała jego głos... –Wystraszyłem się, zmieniliśmy numer – zdradza mąż gwiazdy. – Psychofani są niebezpieczni. A on pisał, że jeśli Patrycja nie może być z nim, to nie będzie z nikim innym! – dodaje. W obawie o rodzinę wynajął dla ukochanej ochronę. Grzegorz Skrzecz nie odstępuje Patrycji podczas koncertów. – Nie wybaczyłbym sobie, gdyby coś stało się żonie – mówi nam Tomasz.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artystka disco polo w obłędnej sukni! Wygląda jak milion dolarów!
  2. Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!
  3. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.