2018-12-19T20:30:00+01:00 Fan wokalistki disco polo grozi jej śmiercią! Gwiazda boi się o własne życie! Kiedy odtrąciła zakochanego w niej fana, on zaczął grozić śmiercią jej bliskim... https://disco-polo.info/uploads/news/2018/12/fan-wokalistki-disco-polo-grozi-jej-smiercia-1545227725.jpg

Fan wokalistki disco polo grozi jej śmiercią! Gwiazda boi się o własne życie!

Autor: Adam Begier , 19 Grudzień 2018  20:30
Fan wokalistki disco polo grozi jej śmiercią! Gwiazda boi się o własne życie!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Kiedy odtrąciła zakochanego w niej fana, on zaczął grozić śmiercią jej bliskim...Reklama

Kiedy wychodzi na scenę i śpiewa swoje przeboje, emanując uśmiechem i niespożytą energią podczas tańca, zupełnie nie widać, że w życiu Patrycji Runo, gwiazdy romskiej piosenki, dzieje się coś złego. I tylko barczysty mężczyzna, chodzący od jakiegoś czasu za artystką krok w krok obok sceny, może budzić niepokój. To przecież były olimpijczyk, pięściarz wagi ciężkiej Grzegorz Skrzecz. Mąż Patrycji zatrudnił go, by zapewnił jej... bezpieczeństwo. I ma ku temu bardzo poważne powody.

Zobacz również: Posłuchajcie przedpremiery: Bartii - Winna!

Wyznawał jej miłość i groził

Jak udało się nam dowiedzieć, w otoczeniu pięknej gwiazdy pojawił się stalker. Początkowo wszystko wyglądało niewinnie. Mężczyzna był pod urokiem piosenkarki i nie opuszczał żadnego z jej koncertów. Niestety, z czasem to uwielbienie przerodziło się w obsesję. Fan był coraz bardziej napastliwy: śledził ją i wysyłał kosze kwiatów. Kiedy po raz kolejny przekroczył granicę i artystka zwróciła mu uwagę, stała się rzecz niebywała. Urażony mężczyzna przestał pojawiać się na jej występach, odesłał jej wszystkie wspólne zdjęcia, które robił przy różnych okazjach. Ale nie zniknął, wprost przeciwnie, zaczął wysyłać do niej listy z pogróżkami. – Skrzynka mailowa była przepełniona wiadomościami od niego – mówi „Naszym Melodiom” mąż i menadżer artystki Tomasz Runo. Psychofan wyznawał jej miłość i groził, że usunie wszystkie przeszkody, które stoją im na drodze. Chciał, by Patrycja została jego żoną! A sytuacja stała się jeszcze bardziej groźna, gdy pewnego dnia w słuchawce domowego telefonu wokalistka usłyszała jego głos... –Wystraszyłem się, zmieniliśmy numer – zdradza mąż gwiazdy. – Psychofani są niebezpieczni. A on pisał, że jeśli Patrycja nie może być z nim, to nie będzie z nikim innym! – dodaje. W obawie o rodzinę wynajął dla ukochanej ochronę. Grzegorz Skrzecz nie odstępuje Patrycji podczas koncertów. – Nie wybaczyłbym sobie, gdyby coś stało się żonie – mówi nam Tomasz.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Zobacz, Jak "Iskierka" Kariny Opyrchał podbija TikToka i YouTube!
  2. Niespodzianka od DiscoBoys! Kossakowski przejmuje TikToka hitem "Ta dziewczyna i ja to nieprawda" | VIDEO
  3. Playboys i ich walentynkowy hit! Przepiękna premiera pt. 'Tak już zostanie'
  4. Premiera od legendy disco polo: Bayer Full - Arrivederci! Sławomir Świerzyński mocno zaskoczył
  5. Zobacz, jak hit "Nasza noc" Playboys zawładnął studniówką! Nie uwierzysz, co zrobiła młodzież
  6. Fani disco polo w rozpaczy! Śmierć ikony disco polo wstrząsnęła branżą muzyczną!
  7. Co to disco polo?!
  8. Nowe oblicze hitu: Rompey i ich „W Leonie” w nowej odsłonie

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie