2024-01-29T20:56:00+01:00 Eni, czyli Annie Ostrowska w programie "Farma" na antenie Polsatu! Poznaj Annie Ostrowską, wszechstronną artystkę z polsko-libańskimi korzeniami, jej rolę w 'Farma' i nowy utwór 'So hot'. https://disco-polo.info/uploads/news/eni-czyli-annie-ostrowska-w-programie-farma-na-antenie-polsatujpg.jpg Disco-Polo.info

Eni, czyli Annie Ostrowska w programie "Farma" na antenie Polsatu!


Poznaj Annie Ostrowską, wszechstronną artystkę z polsko-libańskimi korzeniami, jej rolę w 'Farma' i nowy utwór 'So hot'.

Autor: Adam Begier, 29 Styczeń 2024  20:56
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Eni, czyli Annie Ostrowska w programie
Wybrane dla Ciebie:
 1. Mega premiera: Vivat - Kiedy czuję 2024! Cała Polska pamięta ten hicior!
 2. "Dlaczego To Zrobiłaś" - emocjonalna ballada od Kenzo trafiła do sieic! Posłuchaj i oceń nowość!
 3. Znana wokalistka disco polo Milena Grzywacz w dziurawym kombinezonie?! Ogromne prześwity odsłaniają nagie ciało!

  W dynamicznie zmieniającym się świecie show-biznesu, Annie Ostrowska, znana szerzej jako Eni, zyskuje coraz większą popularność. Polsko-libańska artystka, która już zawojowała serca widzów jako raperka "Kaśka" w "Lombard życie pod zastaw", teraz podejmuje nowe wyzwania w trzeciej edycji programu "Farma" na Polsacie.

  Annie Ostrowska - więcej niż tylko TikTok'erka

  Pół miliona obserwujących na TikToku świadczy o ogromnej popularności Annie Ostrowskiej. Nie bez powodu - jej kreatywność i talent muzyczny zachwycają i inspirują. Polsko-libańskie korzenie dodają jej osobowości wyjątkowego charakteru, co znajduje odzwierciedlenie w jej twórczości. Ostrowska, jako wokalistka, aktorka i influencerka, doskonale łączy różne formy artystycznej ekspresji, co czyni ją jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskiej scenie rozrywkowej.

  "Farma" - wyzwanie poza strefą komfortu

  Udział w "Farmie" to dla Eni zupełnie nowe doświadczenie. Program znany jest z tego, że stawia swoich uczestników w nietypowych, często ekstremalnych sytuacjach, zmuszając ich do wykazania się odwagą i umiejętnością szybkiego dostosowania się do zmieniających się warunków. Dla artystki, której dotychczasowa kariera koncentrowała się głównie wokół muzyki i aktorstwa, udział w reality show jest ciekawym rozszerzeniem jej działalności artystycznej i osobistego rozwoju.

  Jest to także świetna okazja dla widzów, by zobaczyć Annie w zupełnie nowym świetle, jako osobę, która nie boi się wyzwań i jest gotowa wyjść poza utarte schematy. W programie "Farma", gdzie każdy dzień przynosi nowe zadania i trudności, Ostrowska ma szansę pokazać swoją siłę charakteru i zdolności adaptacyjne.

  "So hot" - zapowiedź muzycznej nowości

  Nadchodzący utwór Annie Ostrowskiej pt. "So hot" zapowiada się jako kolejny hit w jej karierze. Premiera piosenki, zaplanowana na 1 lutego, z pewnością przyciągnie uwagę zarówno stałych fanów artystki, jak i nowych słuchaczy. 

  Wciąż rosnąca popularność Eni na scenie muzycznej i w mediach społecznościowych świadczy o jej niezwykłym talencie i umiejętności dotarcia do szerokiej publiczności. Czy jej nowy utwór "So hot" okaże się kolejnym etapem w jej imponującej karierze? To pytanie, na które odpowiedź poznamy już niebawem.

  Zobacz również: Majówkowy maraton gwiazd disco polo DiscoBoys! Gdzie zagra formacja Kamila Kossakowskiego?

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Festyn pod Zaporą w Brodach: Wystąpią – Feel i Milano - legendy disco polo!
  2. Łukasz Zdyb, sołtys z Dolnego Śląska gwiazdą disco polo?! Tak podbija serca na TikToku VIDEO
  3. "Żyjemy Tylko Raz" - nowy hit disco polo od Juniora! Premiera
  4. Jest ikoną góralskiego disco polo?! Kordian zaskakuje nowym singlem "Jesteś jak wiosna"!
  5. Król Latino na scenie w Świebodzinie - Nie przegap koncertu Skolima już 28 kwietnia!
  6. Skolim rozgrzał Warszawę! Ekscytująca noc w klubie Explosion | VIDEO
  7. "Królowa jest tylko jedna" w nowej odsłonie! To będzie hit we wszystkich klubach w Polsce?
  8. Festiwal Disco Ostróda 2024 - na scenie zagra światowego formatu Shanguy!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie