2023-09-02T07:30:00+02:00 Elwira Mejk: Gwiazda disco polo z talentem kulinarnym? Elwira Mejk, gwiazda disco polo, zaskakuje swoim talentem kulinarnym. Wokalistka pochwaliła się domowym chlebem razowym, wzbudzając zachwyt fanów. https://disco-polo.info/uploads/news/elwira-mejk-gwiazda-disco-polo-z-talentem-kulinarnymjpg.jpg Disco-Polo.info

Elwira Mejk: Gwiazda disco polo z talentem kulinarnym?


Elwira Mejk, gwiazda disco polo, zaskakuje swoim talentem kulinarnym. Wokalistka pochwaliła się domowym chlebem razowym, wzbudzając zachwyt fanów.

Autor: Adam Begier, 02 Wrzesień 2023  07:30
Źródło zdjęć: instagram.com/elwiramejk
Elwira Mejk: Gwiazda disco polo z talentem kulinarnym?
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Mega Premiera: Skolim, Divix, Hellfield w Hicie "Bebecita"!
 2. Zenon Martyniuk i Marcin Siegieńczuk na meczu Jagiellonii Białystok - Czy dziś będą świętować mistrza?
 3. Konrad Skolim Skolimowski i jego życie prywatne: Czy Skolim ma żonę?
Reklama

  Często zapominamy, że za wizerunkiem gwiazd, które znamy z ekranów i scen, kryją się prawdziwi ludzie z różnymi pasjami i zainteresowaniami. Tak jest również w przypadku Elwiry Mejk - znanej wokalistki disco polo, która nie tylko potrafi zachwycić głosem, ale też... kulinarne zdolności!

  Gwiazda disco polo w kuchni? Dlaczego nie!

  Możemy sobie wyobrazić, że życie gwiazdy to jedynie występy, nagrania i wywiady. Jednak jak pokazuje przykład Elwiry, po godzinach pracy na scenie, również artystki chcą zająć się tym, co sprawia im przyjemność. A okazuje się, że kuchnia to miejsce, w którym Elwira czuje się jak ryba w wodzie.

  Chleb razowy w wykonaniu Elwiry - kulinarny hit!

  Nie każda potrawa musi być skomplikowana, aby zrobić wrażenie. Elwira Mejk doskonale to udowodniła, prezentując na swoim profilu świeżo upieczony chleb razowy. Chociaż sama wokalistka przyznaje, że nie zawsze jej kulinarne eksperymenty kończą się sukcesem, tym razem wynik był zdumiewający. Współczesny świat coraz bardziej docenia rękodzieło, a domowy chleb jest jego doskonałym przykładem.

  Magda Gessler ma konkurencję?

  Choć porównanie Elwiry Mejk do królowej polskiej kuchni, Magdy Gessler, może wydawać się na pierwszy rzut oka przesadzone, warto zwrócić uwagę na pasję i zaangażowanie, z jakim obie panie podchodzą do gotowania. Może jeszcze nie słyszeliśmy o restauracji prowadzonej przez wokalistkę disco polo, ale kto wie, co przyniesie przyszłość? Jedno jest pewne - Elwira ma talent, który warto rozwijać!

  Gwiazdy disco polo, takie jak Elwira Mejk, pokazują nam, że za ich publicznym wizerunkiem kryje się wiele niespodzianek. Chleb razowy upieczony przez wokalistkę to znakomity przykład na to, że warto poznawać swoje pasje i dzielić się nimi z innymi. Kto wie, może niedługo oprócz hitów disco polo, będziemy mogli skosztować także innych kulinarnych specjałów w wykonaniu Elwiry? Czekamy z niecierpliwością!

  Reklama

  MEJK - Kolorowe Jarmarki (Cover)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Tak gwiazdy disco polo Szpilki rozpoczęły sezon plenerowy w Grabicy! HITEM są Ich stroje - wokalistki podbiją serca Polaków?!
  2. Premiera disco polo: Hicior - Ona jest tą jedyną
  3. Eli Kliś w nowej klubowej odsłonie! Remix THR!LL przemienia "Sama wybrałam" w hit parkietów!
  4. Tak spędza czas Zenon Martyniuk! Król disco polo pokazał wyjątkowe nagranie z domu! VIDEO
  5. Polsat Hit Festiwal 2024: Kto Wystąpi i Gdzie Oglądać? Dziś na scenie SKOLIM!
  6. Znany gwiazdor disco polo Loverboy podbija YouTube z hitem "The Bill" ! Jest skazany na sukces?!
  7. Bayera - "Zakochać się": wyjątkowa nowość disco polo! Posłuchaj przedpremiery!
  8. Polsat Hit Festiwal 2024 już 24 i 25 maja w Sopocie! Kto wystąpi? Na scenie m.in. Skolim!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie