2023-06-02T21:32:00+02:00 Dzień Jednorożca 2023: Magiczna atmosfera i gwiazdy Kristars i Miły Pan Dzień Jednorożca 2023 to niezwykłe wydarzenie z koncertami Kristars i Miłego Pana. Festyn rodzinny, animacje dla dzieci, Teatr Ognia "Awaria" i akcje charytatywne. Ni https://disco-polo.info/uploads/news/dzien-jednorozca-2023-magiczna-atmosfera-i-gwiazdy-kristars-i-mily-panjpg.jpg Disco-Polo.info

Dzień Jednorożca 2023: Magiczna atmosfera i gwiazdy Kristars i Miły Pan


Dzień Jednorożca 2023 to niezwykłe wydarzenie z koncertami Kristars i Miłego Pana. Festyn rodzinny, animacje dla dzieci, Teatr Ognia "Awaria" i akcje charytatywne. Nie przegap tej magicznej atmosfery!

Autor: Adam Begier, 02 Czerwiec 2023  21:32
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Dzień Jednorożca 2023: Magiczna atmosfera i gwiazdy Kristars i Miły Pan
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nieznane fakty zza kulis tego HITU disco polo wyszły na jaw! Nie uwierzysz, co przytrafiło się gwiazdom disco polo Defis, MiłyPan, Bogdan Borowski
 2. Mega Premiera: Skolim i Cleo - w produkcji "Dziewczyno piękna" To najlepszy duet w historii?! Zobacz NOWOŚĆ
 3. Dorota Gwiazdowska z MIG - najważniejsze informacje!

  W niedzielę, 11 czerwca, odbędzie się niezwykłe wydarzenie - Dzień Jednorożca. Tego dnia mieszkańcy miasta będą mieli okazję cieszyć się niezwykłą atmosferą pełną magii i rozrywki. Na scenie pojawią się utalentowani artyści, a gwiazdami wieczoru będą Kristars i Miły Pan.

  Rodzinny festyn pełen atrakcji

  Dzień Jednorożca to nie tylko koncerty, ale także tradycyjny festyn rodzinny. Wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w licznych atrakcjach. Zwłaszcza dla najmłodszych przygotowano wiele animacji i zabaw. Dzieci będą mogły skorzystać z dmuchanych zamków, malowania twarzy oraz wielu innych ciekawych zajęć.

  Dzień Jednorożca - Niezapomniane koncerty gwiazd disco polo! 

  Scena Dnia Jednorożca zostanie opanowana przez utalentowanych artystów lokalnych. Będzie to doskonała okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności szerszej publiczności. Wieczorem, o godzinie 19:00, zespół "Kristars" rozpocznie koncert, który obiecuje niezapomniane wrażenia muzyczne. A po nich, o godzinie 20:00, na scenie pojawi się gwiazda wieczoru - zespół "Miły Pan". Ich występ będzie prawdziwą ucztą dla fanów muzyki.

  Jednym z najbardziej wyczekiwanych punktów programu będzie występ Teatru Ognia "Awaria" z Radomia. Ich magiczne show oczaruje publiczność i wprowadzi wszystkich w niesamowity nastrój. O godzinie 21:30 rozpocznie się ta niezwykła prezentacja, która na długo zostanie w pamięci uczestników.

  Zabawa taneczna z DJ LUKAS

  Po zakończeniu koncertów i spektakularnego show ognia, uczestnicy Dnia Jednorożca będą mieli okazję rozpocząć prawdziwą zabawę taneczną. O godzinie 22:00 DJ LUKAS przejmie kontrolę nad muzyką i zapewni wszystkim niezapomnianą rozrywkę na parkiecie. Wszyscy będą mogli tańczyć i bawić się do białego rana.

  Akcje charytatywne: "Książka za książkę" i "Nowoczesny Senior"

  Podczas Dnia Jednorożca nie zapomniano także o akcjach charytatywnych. Jedną z nich jest akcja "Książka za książkę", która zachęca do przynoszenia używanych książek i wymiany ich na inne. Jest to doskonała okazja, aby podzielić się swoimi ulubionymi lekturami z innymi miłośnikami czytania.

  Kolejną akcją jest "Nowoczesny Senior", w ramach której seniorzy otrzymają specjalne żarówki energooszczędne. Ta inicjatywa ma na celu wspieranie osób starszych w korzystaniu z nowoczesnych rozwiązań i dbanie o środowisko naturalne.


  MiłyPan & Defis - MADAGASKAR

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Festiwal Disco Ostróda 2024 - na scenie zagra światowego formatu Shanguy!
  2. Ze sceny na ulicę! Gwiazdor disco polo Marek Żurobski walczył przed śmiercią o przetrwanie! Jego odejście pogrążyło fanów disco.
  3. "Z Tobą czuję się młodo" - Perła Disco Polo! Niezwykła produkcja, którą pokochała cała Polska! Andre i Chilli stworzyli coś wyjątkowego!
  4. "Impreza na całego" z Mr Sebii i Systematic – Gorący premiera disco polo
  5. Znany zespół disco polo Eratox rozpoczął Sezon Koncertów Disco Polo 2024! Gdzie zagrali?!
  6. "Dziewczyno Piękna" Skolim i Cleo miażdżą konkurencję! Są numerem jeden w Polsce?
  7. Szokujący nowy look Emilii z "Daj To Głośniej"! Nie uwierz, jak prezentuje się znana gwiazda disco polo!| ZDJĘCIA
  8. Nie uwierzysz, jak gwiazdy disco polo Top Girls wyglądały na koncercie! JEST MEGA gorąco!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie