Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-02-07T13:04:00+01:00 Działo się! Artyści disco polo wyjawili, co robili w Stanach Zjednoczonych! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/kordian-i-andre-oszolomili-publicznosc-w-chicago-1580936553.jpg
Reklama

Działo się! Artyści disco polo wyjawili, co robili w Stanach Zjednoczonych!

Redakcja , 07 Luty 2020  13:04
Działo się! Artyści disco polo wyjawili, co robili w Stanach Zjednoczonych!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Popularni artyści muzyki disco polo wyjawili co robili podczas trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych! Wiele kobiet może im zazdrościć

Reklama

Początek roku był wyjątkowo pracowity dla gwiazd sceny disco polo. Andrzej Marcysiak, czyli popularny Andre i Wacław Cieślik, znany fanom jako Kordian, wyruszyli do Stanów Zjednoczonych, by odbyć wspólną trasę koncertową.

Zobacz również: Doszło do rozłamu? Gwiazdy disco polo zrezygnowały ze swojej nazwy! Wszystko przez rozterki życiowe!

Chicago odwiedzałem już kilka razy. Dobrze wiedziałem, co mnie czeka, ale Wacław był tam po raz pierwszy i widziałem zachwyt w jego oczach – opowiada „Na żywo” wykonawca hitu „Ale, Ale, Aleksandra”. – To wspaniałe i gwarne miasto, które nigdy nie zasypia. Jestem pod wrażeniem wielkich możliwości, jakie daje żyjącym tam ludziom.

To niezwykłe – dodaje Wacław Cieślik. Autor piosenki „Dziewczyna z gór” razem z Andrzejem całe dni spędzali na zwiedzaniu i… zakupach. – Zrobiłem też prezenty bliskim mówi Marcysiak i dodaje:

„Obiecałem synom i żonie, że przywiozę im coś wyjątkowego. Chłopakom sprawiłem bardzo drogie i markowe buty. Małżonka otrzymała perfumy”. Kordian także nie odmówił sobie przyjemności przywiezienia kilku drobiazgów dla rodziny. Jednak z wyprawy zapamięta najbardziej środek transportu.

Mam swój „kordianobus”, ale ten autokar też robił wrażenie. Może wykorzystam kilka patentów przy ewentualnym udoskonalaniu własnej naczepy – wyjaśnia gwiazdor. Artyści już są w domu, ale zapowiadają, że do Chicago niebawem wrócą.

Zobacz również: Niecenzuralne słowa w ustach gwiazd disco polo! Wulgaryzmy staną się przepustką do sukcesu?!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Przepiękna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła biust! Widok wzbudza wiele emocji!
  2. Uwielbiana gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Top Girls ma siostrę bliźniaczkę, którą ukrywała przed światem?!
  3. Gwiazda z branży disco polo kusi w skąpej bieliźnie! Czy fanki mogą jej zazdrościć idealnego ciała?!
  4. Gwiazdor disco polo odkrył nieznany fanom talent! Internauci pod ogromnym wrażeniem!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej