2020-05-29T22:28:00+02:00 Dwuznaczny materiał i nagie ciało?! Kamera nagrała wokalistkę disco polo! Tak pikantnie jeszcze nie było! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/popularna-wokalistka-disco-polo-nago-na-krzesle-artystka-dodala-szokujace-nagranie-1590705356.jpg

Dwuznaczny materiał i nagie ciało?! Kamera nagrała wokalistkę disco polo! Tak pikantnie jeszcze nie było!

Redakcja , 29 Maj 2020  22:28
Dwuznaczny materiał i nagie ciało?! Kamera nagrała wokalistkę disco polo! Tak pikantnie jeszcze nie było!
Źródło zdjęć: instagram.com/krolowa_disco

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

W tym momencie zmysły oraz wyobraźnia wszystkich zostały rozgrzane do granic możliwości

Reklama

Gwiazdy disco polo posiadają ogromne zdolności twórcze. Ich piosenki to oprócz doskonałej muzyki, również przemyślana fabuła i ciekawy pomysł na tekst lub oprawę obrazową projektu.

Zobacz również: Urocza gwiazda disco polo kusi ponętnym biustem! Gorące zdjęcia artystki podbiły internet!

Nierzadko przenoszą swoją wyjątkową inwencję ze świata muzycznego, do social mediów, dzięki czemu często możemy obserwować interesujące wydarzenia i kreatywne pomysły w internetowej rzeczywistości. Do szokującej publikacji doszło ostatnio na profilu Ilony Świąder, znanej w branży pod pseudonimem Królowa Disco.

Wokalistka, przy pomocy aplikacji Tik Tok, dodała filmik, na którym wygląda jakby jej ciało pozostało bez jakiejkolwiek osłony. Na początku nagrania gwiazda siedzi na krześle, tyłem do kamery. Najciekawsze jednak dzieje się później, gdy wraz z odpowiednim „uderzeniem” muzyki, Królowa Disco zmienia pozę tak spektakularnie, że wygląda jakby została bez ubrania.

W tym momencie zmysły oraz wyobraźnia wszystkich oglądających rozgrzane zostały do granic możliwości. Na koniec artystka wstaje z krzesła i kiedy wszyscy są przekonani, że ich oczom ukaże się sedno kobiecości, okazuje się, że Ilona ma na sobie ubranie, a efekt nagości wynikał jedynie z odpowiedniego ustawienia ciała i fotela.

Należy jednak pochwalić ideę piosenkarki i zwrócić uwagę na ogromną jej aktywność i niemały polot w organizowaniu podobnych akcji. A Wy lubicie takie nagrania?

Zobacz również: To trio przejdzie do historii disco polo?! Gorąca premiera pt. 'Nie będę Julią' od cudownych wokalistek! To swoisty hymn silnych i niezależnych kobiet!

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Już dziś gwiazdy disco polo oraz muzyki cygańskiej w Płocki na Wakacyjnej Trasie Dwójki! Lista wykonawców, transmisja live!
  2. Cudowna wokalistka disco polo zachwyca zgrabnymi nogami! Wygląda przepięknie! Co za widok!
  3. Zespół Daj to Głośniej odsłania kulisy swojej najnowszej produkcji disco polo! Grupa nagrała nowość pt. 'Mięta'
  4. Nawałnica powaliła drzewa w miejscu popularnych koncertów disco polo! Dramatyczne zdjęcia!
  5. Wielki gest popularnego gwiazdora disco polo! Artysta oddał przedmiot, który wylicytował za duże pieniądze!
  6. Co za bikini! Śliczna wokalistka disco polo relaksuje się na plaży! Gwiazda rozpoczęła urlop!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami