2019-09-26T12:56:00+02:00 Dwie ponętne kobiety, traktor oraz wokalista disco polo! Zobaczcie nowość pt. "Na roli nie ma, że bol https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/dwie-ponetne-kobiety-traktor-oraz-wokalista-disco-polo-zobaczcie-nowosc-pt-na-roli-nie-ma-ze-boli-1569426618.jpg

Dwie ponętne kobiety, traktor oraz wokalista disco polo! Zobaczcie nowość pt. "Na roli nie ma, że boli"

Redakcja , 26 Wrzesień 2019  12:56

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Dwie ponętne kobiety, traktor oraz wokalista disco polo! Zobaczcie nowość pt. "Na roli nie ma, że boli"
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Ciekawa propozycja oczaruje świat disco polo

Reklama

Musicie to zobaczyć. Kawałek ma szanse wygryźć dotychczasowe piosenki, które zdobyły uznanie w oczach fanów i podbiły największe stacje radiowe.

Zobacz również: Wzruszające wyznanie miłości gwiazdora disco polo! Niesamowite nagranie Marty i Janusza Konopli

Aczkolwiek czy tak się stanie, oceńcie sami. Żbiq w branży disco polo zadebiutował stosunkowo niedawno. Jego utwór pod tytułem „Tylko tego chce” spotkał się wówczas z bardzo pozytywnym odbiorem wśród fanów muzyki tanecznej.

Jak na debiutu, to teledysk do piosenki cieszy się całkiem sporym zainteresowaniem w serwisie YouTube na oficjalnym kanale artysty. W świecie disco polo na pewno nie można narzekać na młodą krew, bo co chwile pojawia się ktoś nowy i chce spróbować swoich sił w muzyce tanecznej.

Jednakże nie każdemu idzie jak z płatka. W przypadku Żbiq, nie było wątpliwości, że to musi się udać. Jego debiutancka piosenka okazała się złotym strzałem i przepustką do serc fanów disco polo. Nie trzeba było długo czekać na kolejną perełkę od artysty. Tym razem piosenka jest w nieco innych klimatach.

Kawałek pod tytułem „Na roli nie ma, że boli” jest z poczuciem humoru. Za pomysłowy teledysk odpowiada niezawodna grupa PN Media. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się rewelacyjnie.

Nowy przebój na lata?

Zobacz również: 'O jak mi się chce... iść na wesele' - gorąca premierą w świecie disco polo! Uzdolniona wokalistka przebije konkurencję?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!
  2. Żona Dawida Narożnego zmieniła nazwisko! Gwiazdor disco polo przyznał, że ciągle dolewa oliwy do ognia!
  3. Prześliczna gwiazda disco polo kusi zgrabnymi ciałem! Uwagę zwracają Jej piękne, długie nogi!
  4. To największe przeboje Marcina Millera – Boys z początków jego twórczości! Łezka kręci się w oku
  5. Urocza gwiazda disco polo zmaga się z wadą wzroku! W trakcie koncertu artystka ratuje się soczewkami!
  6. Fani w szoku! Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) zaraziła się nową pasją! Nikt jej od tej strony nie znał!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami