Reklama
Polecamy


Reklama

Dwie gorące i mega seksowne wokalistki disco polo razem na jednym kocu!

2020-08-09T17:01:00+02:00 Dwie gorące i mega seksowne wokalistki disco polo razem na jednym kocu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/gorace-slonce-plaza-i-dwie-seksowne-wokalistki-disco-polo-razem-na-jednym-kocu-1596838920.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

dwie, obłędnie piękne idolki, po wspólnym obiedzie, ubrały jedynie seksowne bikini i smażyły zmysłowe ciała na słońcu

Reklama

Trwające wakacje, w branży disco polo, są bogate w wydarzenia muzyczne, a dodatkowo u wielu artystów prywatnie, dzieje się naprawdę bardzo dużo! Dzięki mediom społecznościowym, możemy obserwować życie gwiazd od tzw. kuchni!

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo w hitowym programie telewizji Polsat! Artystka wkroczy do willi programu Love Island!

Jesteśmy biernymi uczestnikami ich śniadań, zakupów i wakacji! Na instagramowych profilach dwóch, znanych wokalistek, mogliśmy zobaczyć, jak razem spędzają czas wolny! Paulina Banaszek - liderka grupy Energy Girls oraz Ilona Świąder - solistka znana w branży pod pseudonimem Królowa Disco, wybrały się wspólnie na lunch, po czym postanowiły udać się na plażę!

Nie zabrakło fotorelacji z tego wydarzenia, stąd dokładnie wiadomo, że dwie, obłędnie piękne idolki, po wspólnym obiedzie, ubrały jedynie seksowne bikini i smażyły zmysłowe ciała na słońcu! Jedna i druga artystka ma się czym pochwalić! Obie są młode, zgrabne, piękne i utalentowane!

Wszyscy fani z pewnością zacierają ręce, widząc tego typu publikacje i gorące zdjęcia swoich idolek! A My zostawiamy Was z tą zmysłową sesją i czekamy na kreatywne komentarze!

Zobacz również: Najpiękniejsza z dam skradła serce gwiazdora disco polo?! PREMIERA już w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo ogoliła sobie włosy!? Efekt jest znakomity! ZOBACZCIE ZDJĘCIA!
  2. Legendarny gwiazdor disco polo wziął udział w niecodziennym pokazie! Widzowie i fani pod ogromnym wrażeniem.
  3. Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.