2020-08-09T17:01:00+02:00 Dwie gorące i mega seksowne wokalistki disco polo razem na jednym kocu! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/gorace-slonce-plaza-i-dwie-seksowne-wokalistki-disco-polo-razem-na-jednym-kocu-1596838920.jpg

Dwie gorące i mega seksowne wokalistki disco polo razem na jednym kocu!

Redakcja , 09 Sierpień 2020  17:01

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Dwie gorące i mega seksowne wokalistki disco polo razem na jednym kocu!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

dwie, obłędnie piękne idolki, po wspólnym obiedzie, ubrały jedynie seksowne bikini i smażyły zmysłowe ciała na słońcu

Reklama

Trwające wakacje, w branży disco polo, są bogate w wydarzenia muzyczne, a dodatkowo u wielu artystów prywatnie, dzieje się naprawdę bardzo dużo! Dzięki mediom społecznościowym, możemy obserwować życie gwiazd od tzw. kuchni!

Zobacz również: 'Jedna rada na miłość nie wydawaj' - to prawdziwy hit disco polo! Genialna nowość podbija serca milionów Polaków!

Jesteśmy biernymi uczestnikami ich śniadań, zakupów i wakacji! Na instagramowych profilach dwóch, znanych wokalistek, mogliśmy zobaczyć, jak razem spędzają czas wolny! Paulina Banaszek - liderka grupy Energy Girls oraz Ilona Świąder - solistka znana w branży pod pseudonimem Królowa Disco, wybrały się wspólnie na lunch, po czym postanowiły udać się na plażę!

Nie zabrakło fotorelacji z tego wydarzenia, stąd dokładnie wiadomo, że dwie, obłędnie piękne idolki, po wspólnym obiedzie, ubrały jedynie seksowne bikini i smażyły zmysłowe ciała na słońcu! Jedna i druga artystka ma się czym pochwalić! Obie są młode, zgrabne, piękne i utalentowane!

Wszyscy fani z pewnością zacierają ręce, widząc tego typu publikacje i gorące zdjęcia swoich idolek! A My zostawiamy Was z tą zmysłową sesją i czekamy na kreatywne komentarze!

Zobacz również: Uwielbiana wokalistka disco polo odświeżyła wizerunek! Mała zmiana zagwarantowała Jej efekt WOW!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Gorące wideo z koncertu prześlicznych wokalistek disco polo trafiło do sieci! Konkurencja nie może być spokojna!
  2. To najpiękniejszy uśmiech w branży disco polo?! Fani zachwyceni zdjęciami gwiazdy!
  3. Takiej współpracy w disco polo nigdy nie było! Defis i Miły Pan w nowości z Bogdanem Borowskim! Wiemy, czym zaskoczą fanów! Tylko u nas
  4. Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage Yoko!
  5. Piekielnie piękna wokalistka disco polo kusi fanów ponętną figurą! Wygląda jak rasowa modelka!
  6. Premiera dla zakochanych?! Gwiazdor disco polo zaskoczył wyjątkową nowością 'Dla Ciebie'! Ten utwór może podbić listy przebojów!
  7. Fani zachwyceni! Popularni gwiazdorzy disco polo szastają dolarami?! Oferują wylot na 'Kanary'!
  8. Gorące FOTO artystki podbija internet! Znana artystka z branży disco polo cała w kwiatach!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami