Reklama
Polecamy


Reklama

Duży wstrząs w disco polo! Wielki przebój zmienił brzmienie!

2020-05-13T13:00:00+02:00 Duży wstrząs w disco polo! Wielki przebój zmienił brzmienie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/tego-jeszcze-nie-bylopolaczenie-klasyki-i-disco-polo-w-roli-glownej-hit-wszech-czasow-1588881697.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Ciężko uwierzyć, że zespolenie dwóch tak skrajnych odłamów jest w ogóle możliwe. Na szczęście nie pozostajemy gołosłowni i mamy dla Was efekt tej muz

Reklama

Muzyka disco polo ewoluowała na przestrzeni lat, jak żaden inny gatunek. Wystarczy wsłuchać się w brzmienie dzisiejszych, wielkich przebojów i porównać je do disco w czasach, kiedy na muzykę taneczną mówiono „muzyka chodnikowa”.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo podkręcił prędkość! Złamane przepisy i uszkodzone auto to tylko część problemów!

Poziom i zamysł zgoła inny, ale który lepszy? Na to pytanie chyba nikt jednoznacznie nie odważy się powiedzieć. Z biegiem czasu w naszym gatunku zaczęły rodzić się odłamy - Rock Polo, Folk Polo, Techno Polo. I choć nasza wyobraźnia została i tak mocno ponaciągana i wydawało się, że nic nowego się już nie pojawi, to jak grom z jasnego nieba spada Klasyk Polo!

Tak, dobrze czytacie...w czeluściach internetu udało się nam odgrzebać produkcję Krzysztofa Mroziaka - muzyka i producenta - która łączy w sobie klasykę i disco polo. Ciężko uwierzyć, że zespolenie dwóch tak skrajnych odłamów jest w ogóle możliwe. Na szczęście nie pozostajemy gołosłowni i mamy dla Was efekt tej muzycznej integracji.

Do projektu użyto piosenki „Ona tańczy dla mnie” i w zasadzie w kwestii treści tekstowej i melodii nie zmienia się nic...jeżeli natomiast rzucimy uchem na muzykę, to przeżywamy niemały wstrząs.

Trzeba przyznać, że połączenie jest ciekawe, nasuwa się natomiast jeden słuszny wniosek - w takim wydaniu utwór Radka Liszewskiego zdecydowanie przestał należeć do kategorii muzyka taneczna.

Zobacz również: Artystka disco polo w obłędnej sukni! Wygląda jak milion dolarów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!
  2. Ta fryzura należy do wokalistki disco polo! Nie można oderwać od niej wzroku!
  3. Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.