Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-05-13T13:00:00+02:00 Duży wstrząs w disco polo! Wielki przebój zmienił brzmienie! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/tego-jeszcze-nie-bylopolaczenie-klasyki-i-disco-polo-w-roli-glownej-hit-wszech-czasow-1588881697.png
Reklama

Duży wstrząs w disco polo! Wielki przebój zmienił brzmienie!

Redakcja , 13 Maj 2020  13:00
Duży wstrząs w disco polo! Wielki przebój zmienił brzmienie!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Ciężko uwierzyć, że zespolenie dwóch tak skrajnych odłamów jest w ogóle możliwe. Na szczęście nie pozostajemy gołosłowni i mamy dla Was efekt tej muz

Reklama

Muzyka disco polo ewoluowała na przestrzeni lat, jak żaden inny gatunek. Wystarczy wsłuchać się w brzmienie dzisiejszych, wielkich przebojów i porównać je do disco w czasach, kiedy na muzykę taneczną mówiono „muzyka chodnikowa”.

Zobacz również: Ponętne zdjęcia gwiazdy disco polo prosto z łazienki. Zobaczcie jej gorące ciało! To najpiękniejsza kobieta w branży?

Poziom i zamysł zgoła inny, ale który lepszy? Na to pytanie chyba nikt jednoznacznie nie odważy się powiedzieć. Z biegiem czasu w naszym gatunku zaczęły rodzić się odłamy - Rock Polo, Folk Polo, Techno Polo. I choć nasza wyobraźnia została i tak mocno ponaciągana i wydawało się, że nic nowego się już nie pojawi, to jak grom z jasnego nieba spada Klasyk Polo!

Tak, dobrze czytacie...w czeluściach internetu udało się nam odgrzebać produkcję Krzysztofa Mroziaka - muzyka i producenta - która łączy w sobie klasykę i disco polo. Ciężko uwierzyć, że zespolenie dwóch tak skrajnych odłamów jest w ogóle możliwe. Na szczęście nie pozostajemy gołosłowni i mamy dla Was efekt tej muzycznej integracji.

Do projektu użyto piosenki „Ona tańczy dla mnie” i w zasadzie w kwestii treści tekstowej i melodii nie zmienia się nic...jeżeli natomiast rzucimy uchem na muzykę, to przeżywamy niemały wstrząs.

Trzeba przyznać, że połączenie jest ciekawe, nasuwa się natomiast jeden słuszny wniosek - w takim wydaniu utwór Radka Liszewskiego zdecydowanie przestał należeć do kategorii muzyka taneczna.

Zobacz również: Wirtuozerskie popisy artysty disco polo. Talent gwiazdora wykracza poza wyobraźnię fanów.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazda disco polo w samym staniku! Poezja wizualnej rozkoszy w jednym kadrze!
  2. Gwiazda disco polo kusi pod Tatrami. Fotka Pauli Karpowicz - Top Girls z jacuzzi rozpala zmysły do czerwoności!
  3. Gwiazda disco polo kusi w samej bieliźnie! Jej Instagram płonie!
  4. Gwiazda disco polo w sensualnej sesji. Jej nagie ciało doskonale prezentuje się w spienionej kąpieli

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej