2018-08-08T17:45:00+02:00 Duma lidera zespołu Boys! Top Girls z ogromnym komplementem od Marcina Millera! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/08/duma-lidera-zespolu-boys-top-girls-z-ogromnym-komplementem-od-marcina-millera-1533723167.jpg

Duma lidera zespołu Boys! Top Girls z ogromnym komplementem od Marcina Millera!

Redakcja , 08 Sierpień 2018  17:45

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Duma lidera zespołu Boys! Top Girls z ogromnym komplementem od Marcina Millera!
Źródło zdjęć: materiały własne

W sieci ukazał się przemiły post, który zwrócił uwagę fanów i udowodnił, że w disco polo stawia się na przyjaźń. Sprawdźcie!

Reklama

Top Girls to gwiazdy młodego pokolenia disco. Autorki przebojów "Mleczko", "Zakochana" czy "Wesele" w wielkim świecie odnajdują się znakomicie i śledzenie ich kariery od początku działalności to ogromna przyjemność. Podopieczne Green Star wydały ostatnio nowość zatytułowaną "Jakbyś mnie zechciał", która w sieci bije rekordy popularności. Na moment pisania artykułu to numer 3 w karcie "Na czasie" w serwisie YouTube z ponad 1 milion wyświetleń oraz 18 tysiącami "łapek" w górę.

Obojętnie obok nowości Top Girls nie przeszedł Marcin Miller, lider zespołu Boys. Na jego Facebooku pojawił się wymowny post z linkiem do teledysku dziewcząt:

"Tatuś dumny z córeczek"

Bez wątpienia, Marcin Miller może być dumny z tego jak bardzo zespól Top Girls rozwinął skrzydła. Sam Marcin był jedną z osób uczestniczących we współtworzeniu ekipy po stronie Green Star, o czym wspominaliśmy już dawno temu.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Co za zmiana! Ten detal zmienił twarz popularnego wokalisty disco polo! Metamorfozę skomentowała nawet Magda Narożna!
  2. Syn znanego gwiazdora disco polo coraz bardziej upodabnia się do taty?! Również będzie zajmował się muzyką?!
  3. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full - Nikola skradła show swojemu ojcu?! Jej idealne ciało zachwyciło fanów disco polo!
  4. Znana wokalistka disco polo przyłapana w klinice piękności?! Gwiazda poddała się popularnemu zabiegowi!
  5. Nieziemsko piękna Małgorzata Grabda – Camasutra pozuje nago w łóżku?! Gwiazdę disco polo okrywa tylko pościel!
  6. Gwiazdy disco polo Topky nagrały nowość 'Bez wad' nawiązującą stylem do filmu Szybcy i Wściekli 'Tokio drift'! Podbiją tym branże?!
  7. Już oficjalnie! Popularny gwiazdor disco polo został ojcem! Dejw pokazał zdjęcie syna!
  8. Wokalistka disco polo w potrzasku, w mediach społecznościowych pojawiał się fałszywy profil z wykorzystaniem jej prywatnych zdjęć.
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami