2024-03-03T17:02:00+01:00 Duet Roku w Disco Polo: Andre i Skalar US Prezentują "A niech zazdroszczą nam"! Zobacz przedpremie Sprawdź najnowszą sensację w świecie disco polo - utwór 'A niech zazdroszczą nam' od Andre i Skalar US! Premiera 8 marca, posłuchaj fragmentu już teraz https://disco-polo.info/uploads/news/duet-roku-w-disco-polo-andre-i-skalar-us-prezentuja-a-niech-zazdroszcza-nam-zobacz-przedpremiere-jako-pierwszyjpg.jpg Disco-Polo.info

Duet Roku w Disco Polo: Andre i Skalar US Prezentują "A niech zazdroszczą nam"! Zobacz przedpremierę jako pierwszy!


Sprawdź najnowszą sensację w świecie disco polo - utwór 'A niech zazdroszczą nam' od Andre i Skalar US! Premiera 8 marca, posłuchaj fragmentu już teraz

Autor: Adam Begier, 03 Marzec 2024  17:02
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Duet Roku w Disco Polo: Andre i Skalar US Prezentują
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nowość od LETNI: Energetyczny hit "Moje Auto"
 2. Zespół Juhasi wzrusza nowym hitem! "Podziękowanie dla rodziców" – Idealny utwór na Twoje wesele!
 3. "DISCOSTAR" wraca! Rozpoczynają się castingi do uwielbianego programu
Reklama

Marzec 2024 roku obiecująco wchodzi w annały historii muzyki disco polo, stając się świadkiem niezwykłego wydarzenia. Dwaj cenieni artyści branży - Andrzej Marcysiak, znany szerzej jako Andre, oraz Irek Perkowski, występujący pod pseudonimem Skalar US, zdecydowali o połączeniu swoich talentów. Efektem tej współpracy jest utwór "A niech zazdroszczą nam", który już przed oficjalną premierą budzi szerokie zainteresowanie wśród fanów gatunku.

Zapowiedź tej produkcji wzbudza nie tylko emocje, ale i oczekiwania. Andre, ze swoim charakterystycznym wokalem i unikalnym stylem, oraz Skalar US, znany z energetycznych i chwytliwych melodii, stanowią kombinację, która może odświeżyć i wzbogacić scenę disco polo.

Na naszym portalu Disco-Polo.info, fani gatunku mogą już teraz posłuchać ekskluzywnego fragmentu nowej piosenki. To unikalna okazja, aby wcześniej niż inni zanurzyć się w świecie, który Andre i Skalar US wspólnie tworzą.

Polecamy
EBook Disco Polo

Oficjalna premiera utworu "A niech zazdroszczą nam" zaplanowana jest na 8 marca. Data ta z pewnością będzie nie tylko znaczącym momentem dla obu artystów, ale również dla całej społeczności miłośników disco polo. Premiera obiecuje być wydarzeniem, które przyciągnie uwagę nie tylko stałych fanów, ale także nowych słuchaczy, poszukujących świeżych i oryginalnych dźwięków w polskiej muzyce rozrywkowej.

W kontekście tego duetu, branża oraz słuchacze zastanawiają się, czy "A niech zazdroszczą nam" będzie przełomowym punktem w historii disco polo. Połączenie doświadczenia i kreatywności Andre oraz Skalar US ma potencjał, aby nie tylko zdominować listy przebojów, ale również wprowadzić nowe standardy i inspiracje w gatunku.

Zobacz również: Przedpremiera: Megi - Wolna! Nowy teledysk to będzie sztos! | VIDEO

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
BOSKY - Ta Jedyna

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Nowość - Topky: "Kto wkurzy Cię jak ja" - Mega premiera! W teledysku zwyciężczyni programu Top Model!
 2. Niespodzianka na scenie: Dawid Narożny zaskoczył tym na 18-stce Zuzi! | VIDEO
 3. Najpopularniejsi wykonawcy Disco Polo na Spotify w Maju 2024: Kto znalazł się w Top 10?
 4. SZOK! Książe Latino Matt Palmer wziął fikcyjny ślub! W sprawę zamieszane są TOPowe gwiazdy polskiej sceny! Oto szczegóły!
 5. Znana wokalistka disco polo Natalia Top Girls olśniewa na scenie! Ta stylizacja to czysty ogień!
 6. To najpiękniejsze małżeństwo disco polo Yoko i Mirage!?! Popularna para zaskoczyła fanów stylizacją!
 7. Dni Łomży 2024: Mig, Miły Pan i hip-hopowy Young Łomża Festiwal
 8. Konkurencja się wścieknie?! Matt Palmer wydał nową wersję HITU Sumptuastic "Będe Twym Aniołem"! Podbije tym listy przebojów?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie