Reklama
Polecamy


Reklama

Duet gwiazd disco polo, czy serdeczna przysługa? Artyści łączą siły!

2020-08-10T15:40:00+02:00 Duet gwiazd disco polo, czy serdeczna przysługa? Artyści łączą siły! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/duet-gwiazd-disco-polo-czy-serdeczna-przysluga-artysci-lacza-sily-1596711019.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: PN Media
Reklama


Życie gwiazd

Głos w sprawie zabrał nawet sam twórca: „To będzie moja nowa odsłona muzyczna. Z tej strony mnie nie znacie

Reklama

W branży disco polo niepróżno szukać przyjaźni i wzajemnego wsparcia wśród gwiazd. Artyści pomagają sobie jeśli trzeba, a nawet wspólnie realizują projekty muzyczne. Serdeczność w świecie disco ma się bardzo dobrze.

Zobacz również: Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!

W sieci da się zauważyć doskonałą relację między popularnym prezenterem i twórcą wielu przebojów, Maciejem Smolińskim, a Iloną Świąder, działającą w branży pod pseudonimem Królowa Disco. Wspólne pokazywanie się w sieci, doprowadziło tych dwoje na plan realizowanego teledysku.

I choć zaciekle dopatrywaliśmy się duetu, to jednak nic z tego. Ilona gościnnie wystąpiła w klipie Maćka, do piosenki pt. „Zapomnieć”. Warto natomiast wspomnieć kilka słów o tej produkcji. Głos w sprawie zabrał nawet sam twórca: „To będzie moja nowa odsłona muzyczna. Z tej strony mnie nie znacie.

Dostałem ostatnio ogromną dawkę energii od moich słuchaczy i mam głowę pełną pomysłów. Mam nadzieję, że wszystkich zaskoczę nowym singlem”. Czekamy z niecierpliwością na efekty współpracy Maćka z Iloną i innymi osobami odpowiedzialnymi za projekt.

Teledyskiem zajmuje się znany w branży Przemysław Niewęgłowski z grupy PNMedia, za scenariuszem stoi Dariusz Chmiel, a w rolę modelki, oprócz Królowej Disco wcieliła się także znana ze współpracy z Maćkiem, śliczna Kinga Klepacka. Taka ekipa musi przynieść odpowiednie efekty, które będziemy mogli usłyszeć i zobaczyć już niebawem.

Kto nie może się doczekać?

Zobacz również: Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!
  2. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!
  3. 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.