2020-08-10T15:40:00+02:00 Duet gwiazd disco polo, czy serdeczna przysługa? Artyści łączą siły! Głos w sprawie zabrał nawet sam twórca: „To będzie moja nowa odsłona muzyczna. Z tej strony mnie nie znacie https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/duet-gwiazd-disco-polo-czy-serdeczna-przysluga-artysci-lacza-sily-1596711019.jpg Disco-Polo.info

Duet gwiazd disco polo, czy serdeczna przysługa? Artyści łączą siły!


Głos w sprawie zabrał nawet sam twórca: „To będzie moja nowa odsłona muzyczna. Z tej strony mnie nie znacie

Autor: Goliat, 10 Sierpień 2020  15:40
Źródło zdjęć: PN Media
Duet gwiazd disco polo, czy serdeczna przysługa? Artyści łączą siły!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gwiazdy disco polo deklasują konkurencje?! Effect i Albik zaskoczyli NOWOŚCIĄ "Wariatka" Fani "Ta piosenka to hit
 2. Bartii z premierą: "Muszę Iść Dalej"!
 3. Pamiętacie wielki HIT „Raz W Niedzielę”?! Znani producenci udostępnili właśnie odświeżoną wersje! Podbiją tym parkiety?
Reklama

W branży disco polo niepróżno szukać przyjaźni i wzajemnego wsparcia wśród gwiazd. Artyści pomagają sobie jeśli trzeba, a nawet wspólnie realizują projekty muzyczne. Serdeczność w świecie disco ma się bardzo dobrze.

Zobacz również: Wojciech Kaczmarek zaskakuje nowym hitem! 'Nie Odbierasz' ekspresowo podbija serca słuchaczy! Fani "Nie mogę przestać słuchać"

W sieci da się zauważyć doskonałą relację między popularnym prezenterem i twórcą wielu przebojów, Maciejem Smolińskim, a Iloną Świąder, działającą w branży pod pseudonimem Królowa Disco. Wspólne pokazywanie się w sieci, doprowadziło tych dwoje na plan realizowanego teledysku.

I choć zaciekle dopatrywaliśmy się duetu, to jednak nic z tego. Ilona gościnnie wystąpiła w klipie Maćka, do piosenki pt. „Zapomnieć”. Warto natomiast wspomnieć kilka słów o tej produkcji. Głos w sprawie zabrał nawet sam twórca: „To będzie moja nowa odsłona muzyczna. Z tej strony mnie nie znacie.

Dostałem ostatnio ogromną dawkę energii od moich słuchaczy i mam głowę pełną pomysłów. Mam nadzieję, że wszystkich zaskoczę nowym singlem”. Czekamy z niecierpliwością na efekty współpracy Maćka z Iloną i innymi osobami odpowiedzialnymi za projekt.

Teledyskiem zajmuje się znany w branży Przemysław Niewęgłowski z grupy PNMedia, za scenariuszem stoi Dariusz Chmiel, a w rolę modelki, oprócz Królowej Disco wcieliła się także znana ze współpracy z Maćkiem, śliczna Kinga Klepacka. Taka ekipa musi przynieść odpowiednie efekty, które będziemy mogli usłyszeć i zobaczyć już niebawem.

Kto nie może się doczekać?

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok



Przeczytaj również:
 1. Nowa wersja hitu Dawida Narożnego 'Królowa jest tylko jedna' właśnie podbija sieć! Tego się nie spodziewałeś. Nowy HIT?!
 2. Elegancja i styl?! Joanna Narożna zachwyca w różowej sukience z odkrytymi ramionami. Co na to fani?
 3. Disco polo w centrum uwagi?! Ochroniarz skradł show na koncercie Łobuzów? Viralowe nagranie w sieci!
 4. WIELKI POWRÓT "Must Be The Music"! Szansa dla disco polo?
 5. MŁODA Natalia Adamczewska z programu Farma robi karierę w Disco! Posłuchaj przedpremierowo jej singla pt. "Drań"! |VIDEO
 6. Magnum zaskakuje nowym hitem! Klik Blik podbija parkiety disco polo
 7. Przedpremiera: Mirella - "Dzwonisz do mnie"
 8. Przeciek w branży?! Nie było jeszcze premiery DISCOBOYS a Polacy już śpiewają nowość "Holiday"! | VIDEO

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie