Reklama


Reklama

Drugiej szansy nie będzie?! Przystojni bracia podbijają disco polo nowym singlem!

2020-05-06T11:30:00+02:00 Drugiej szansy nie będzie?! Przystojni bracia podbijają disco polo nowym singlem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/przystojni-bracia-przybyli-z-nowym-singlem-1588437489.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Zespół The Brothers przekazuje w swojej nowości całą prawdę, albo i patent - na udane życie

Reklama

The Brothers opływa w pozytywną energię. Słuchając ich propozycji muzycznych - dobre wibracje udzielają się każdemu włącznie z najbardziej ponurymi ludźmi świata. Musicie zapoznać się z ich najnowszym utworem zatytułowanym „Życiem się ciesz”.

Zobacz również: Gorąca premiera Zenka Martyniuka AKCENT. Król disco polo pokazał wielką klasę!

Zespół The Brothers, który tworzą przystojni bracia, Mariusz i Łukasz Zielińscy wraz z dj-em Michałem, cieszy się co raz większą popularnością i aprobatą wśród miłośników muzyki tanecznej. Ich niepodważalnym hitem numer jeden jest piosenka pod tytułem „Jej dołeczki”.

Na drugim miejscu łapie się ich tytułowa „Ex dziewczyna”. Muzycy mają na swoim koncie również inne kawałki, ale bez wątpienia, to właśnie te dwa otworzyły im drogę do wielkiej kariery w branży disco polo. W pierwszy dzień maja, gdzie wszystko budzi się do życia i jest owiane spotęgowaną nadzieją na lepsze jutro- grupa The Brothers zaprezentowała swój najnowszy utwór pod tytułem „Życiem się ciesz”.

Często mówi się, że człowiek przyciąga na siebie rzeczy swoimi myślami, dlatego tak ważne jest, aby starać się myśleć pozytywnie, nawet w najbardziej dołujących momentach. Zespół The Brothers przekazuje w swojej nowości całą prawdę, albo i patent - na udane życie.

Dobrze jest żyć w zgodzie z samym sobą i potrafić, cieszyć się każdą chwilą tak, jak robią to członkowie formacji. Jednym życiem trzeba żyć, bo drugiej szansy nie będzie. W dobie koronawirusa taka optymistyczna premiera ma szanse stać się wielkim przebojem. W końcu wielu ludzi szuka zrozumienia i nadziei właśnie w piosenkach.

Zobacz również: Nowość grupy disco polo staje się hitem sieci! Internauci zachwyceni komentują video!

Jak wam się podoba ta nowość od The Brothers?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.
  2. Artysta disco polo wbił w ziemię słuchaczy! Posłuchajcie jak śpiewa utwór Zbigniewa Wodeckiego!
  3. Magda Narożna w kusząco pięknej publikacji! Uwagę skupia odsłonięty biust!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.