Reklama
Polecamy


Reklama

Drugiej szansy nie będzie?! Przystojni bracia podbijają disco polo nowym singlem!

2020-05-06T11:30:00+02:00 Drugiej szansy nie będzie?! Przystojni bracia podbijają disco polo nowym singlem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/przystojni-bracia-przybyli-z-nowym-singlem-1588437489.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Zespół The Brothers przekazuje w swojej nowości całą prawdę, albo i patent - na udane życie

Reklama

The Brothers opływa w pozytywną energię. Słuchając ich propozycji muzycznych - dobre wibracje udzielają się każdemu włącznie z najbardziej ponurymi ludźmi świata. Musicie zapoznać się z ich najnowszym utworem zatytułowanym „Życiem się ciesz”.

Zobacz również: Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?!

Zespół The Brothers, który tworzą przystojni bracia, Mariusz i Łukasz Zielińscy wraz z dj-em Michałem, cieszy się co raz większą popularnością i aprobatą wśród miłośników muzyki tanecznej. Ich niepodważalnym hitem numer jeden jest piosenka pod tytułem „Jej dołeczki”.

Na drugim miejscu łapie się ich tytułowa „Ex dziewczyna”. Muzycy mają na swoim koncie również inne kawałki, ale bez wątpienia, to właśnie te dwa otworzyły im drogę do wielkiej kariery w branży disco polo. W pierwszy dzień maja, gdzie wszystko budzi się do życia i jest owiane spotęgowaną nadzieją na lepsze jutro- grupa The Brothers zaprezentowała swój najnowszy utwór pod tytułem „Życiem się ciesz”.

Często mówi się, że człowiek przyciąga na siebie rzeczy swoimi myślami, dlatego tak ważne jest, aby starać się myśleć pozytywnie, nawet w najbardziej dołujących momentach. Zespół The Brothers przekazuje w swojej nowości całą prawdę, albo i patent - na udane życie.

Dobrze jest żyć w zgodzie z samym sobą i potrafić, cieszyć się każdą chwilą tak, jak robią to członkowie formacji. Jednym życiem trzeba żyć, bo drugiej szansy nie będzie. W dobie koronawirusa taka optymistyczna premiera ma szanse stać się wielkim przebojem. W końcu wielu ludzi szuka zrozumienia i nadziei właśnie w piosenkach.

Zobacz również: Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!

Jak wam się podoba ta nowość od The Brothers?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!
  2. Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!
  3. Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.