2020-11-02T20:33:00+01:00 Dramat wokalistki disco polo! Choroba zmusiła ją do izolacji i tygodni w szpitalu! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/mam-za-soba-miesiace-zycia-w-masce-izolowanie-i-ogromny-strach-mocne-slowa-gwiazdy-disco-polo-1602337035.jpg

Dramat wokalistki disco polo! Choroba zmusiła ją do izolacji i tygodni w szpitalu!

Redakcja , 02 Listopad 2020  20:33

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Dramat wokalistki disco polo! Choroba zmusiła ją do izolacji i tygodni w szpitalu!
Źródło zdjęć: instagram.com/krolowa_disco/

Wokalistka disco polo zmierzyła się z poważną chorobą, którą zdiagnozowano po wykonaniu szeregu badań.

Reklama

Artyści disco polo, w swoich produkcjach i codziennych czynnościach, potrafią być dla fanów drogowskazem do odpowiedniego postępowania. Ich mądre i bardzo często trafne przemyślenia, odbiorcy biorą sobie do serca.

Zobacz również: Prześliczna gwiazda disco polo pokazała swoje wdzięki! Uwagę fanów zwraca jej biust!

Tym bardziej, gdy artysta poprze swoją wypowiedź, mrożącym krew w żyłach świadectwem. Ilona Świąder, to śliczna wokalistka disco, którą branża kojarzy bardziej pod pseudonimem Królowa Disco. Gwiazda z dużym powodzeniem prowadzi profile społecznościowe, które odwiedzają tysiące fanów.

Co jakiś czas wrzuca w poście lub relacji, złotą myśl, którą obserwujący traktują bardzo poważnie. Przy ostatnim wpisie tym bardziej, ponieważ piosenkarka użyła naprawdę mocnych słów. Chodzi o stosowanie się do reżimu sanitarnego, wyznaczonego przez Ministerstwo Zdrowia i ogólne, podstawowe zasady przyzwoitości i bezpieczeństwa w dobie pandemii.

Artystka napisała: „MAM ZA SOBĄ MIESIĄCE ŻYCIA W MASCE, IZOLOWANIE I OGROMNY STRACH! NOSZĘ MASECZKĘ, BO WIEM CO TO CHOROBA ZAKAŹNA! PROSZĘ WAS...NIEZALEŻNIE OD PISU, PO I INNEGO SYFU, MYŚLCIE! JAK NIE O SOBIE, TO O OSOBACH BLISKICH - RODZICACH, DZIADKACH I BYĆ MOŻE TAKICH OSOBACH, JAK JA - ODPORNOŚCIOWO NIERADZĄCYCH SOBIE ZE WSZYSTKIMI WIRUSAMI I BAKTERIAMI CAŁUJĘ WAS I ŚCISKAM”.

Artystka w 2018 roku zmierzyła się z poważną chorobą, którą zdiagnozowano po wykonaniu szeregu badań. Dwa miesiące spędzone w szpitalu, były wynikiem bakterii, która pojawiła się w organizmie piosenkarki. Warto wziąć sobie do głowy i serca tę pouczającą treść, płynącą także z doświadczenia Ilony. Uważajcie na siebie, byśmy jak najszybciej zapomnieli o całym, „wirusowym zajściu”

Zobacz również: Teresa Werner polską reprezentantką w konkursie Eurowizji! Szlagierowa diwa bezlitośnie znokautowała konkurencję! Wyprzedziła m.in. Dodę i Monikę Brodkę!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Ogromna liczba fanów czekała na to wydarzenie z utęsknieniem. Powraca największy i najbardziej pożądany festiwal muzyki disco polo - Łódź Disco Fest 2021
  2. Zniewalający uśmiech wokalistki disco polo! Gwiazda inspiruje swoje fanki do zdrowego odżywiania i sportu!
  3. Odważne zdjęcia przy stole! Sławomir bez Kajry celebruje uroczystość weselną! Te fotki to HIT
  4. Grupa Mig z nowym teledyskiem do premierowej piosenki 'Kawa na ławę'! To będzie światowa produkcja gwiazd disco polo?!
  5. To nie plotki! Magda Narożna podzieliła się swoją radością! Osobisty wpisy gwiazdy disco polo wywołał lawinę komentarzy!
  6. Genialna nowość formacji Empire podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!
  7. HOT! Monika Chwajoł zdradziła smaczki nowej produkcji! Fani gwiazdy disco polo chcą już premierę!
  8. Takiej współpracy w disco polo nigdy nie było! Defis i Miły Pan w nowości z Bogdanem Borowskim! Wiemy, czym zaskoczą fanów! Tylko u nas
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami