Reklama


Reklama

Dramat wokalistki disco polo! Choroba zmusiła ją do izolacji i tygodni w szpitalu!

2020-11-02T20:33:00+01:00 Dramat wokalistki disco polo! Choroba zmusiła ją do izolacji i tygodni w szpitalu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/mam-za-soba-miesiace-zycia-w-masce-izolowanie-i-ogromny-strach-mocne-slowa-gwiazdy-disco-polo-1602337035.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/krolowa_disco/
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistka disco polo zmierzyła się z poważną chorobą, którą zdiagnozowano po wykonaniu szeregu badań.

Reklama

Artyści disco polo, w swoich produkcjach i codziennych czynnościach, potrafią być dla fanów drogowskazem do odpowiedniego postępowania. Ich mądre i bardzo często trafne przemyślenia, odbiorcy biorą sobie do serca.

Zobacz również: Wokalistka disco polo zdradziła informację o pracy w szkole! Wiemy, co robili uczniowie!

Tym bardziej, gdy artysta poprze swoją wypowiedź, mrożącym krew w żyłach świadectwem. Ilona Świąder, to śliczna wokalistka disco, którą branża kojarzy bardziej pod pseudonimem Królowa Disco. Gwiazda z dużym powodzeniem prowadzi profile społecznościowe, które odwiedzają tysiące fanów.

Co jakiś czas wrzuca w poście lub relacji, złotą myśl, którą obserwujący traktują bardzo poważnie. Przy ostatnim wpisie tym bardziej, ponieważ piosenkarka użyła naprawdę mocnych słów. Chodzi o stosowanie się do reżimu sanitarnego, wyznaczonego przez Ministerstwo Zdrowia i ogólne, podstawowe zasady przyzwoitości i bezpieczeństwa w dobie pandemii.

Artystka napisała: „MAM ZA SOBĄ MIESIĄCE ŻYCIA W MASCE, IZOLOWANIE I OGROMNY STRACH! NOSZĘ MASECZKĘ, BO WIEM CO TO CHOROBA ZAKAŹNA! PROSZĘ WAS...NIEZALEŻNIE OD PISU, PO I INNEGO SYFU, MYŚLCIE! JAK NIE O SOBIE, TO O OSOBACH BLISKICH - RODZICACH, DZIADKACH I BYĆ MOŻE TAKICH OSOBACH, JAK JA - ODPORNOŚCIOWO NIERADZĄCYCH SOBIE ZE WSZYSTKIMI WIRUSAMI I BAKTERIAMI CAŁUJĘ WAS I ŚCISKAM”.

Artystka w 2018 roku zmierzyła się z poważną chorobą, którą zdiagnozowano po wykonaniu szeregu badań. Dwa miesiące spędzone w szpitalu, były wynikiem bakterii, która pojawiła się w organizmie piosenkarki. Warto wziąć sobie do głowy i serca tę pouczającą treść, płynącą także z doświadczenia Ilony. Uważajcie na siebie, byśmy jak najszybciej zapomnieli o całym, „wirusowym zajściu”

Zobacz również: Zmysłowy kadr wokalistki disco polo w skrzydłach! Angelika z Top Girls kusi w śmiałej publikacji!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Najmocniejszy numer disco polo tego roku? Ilość roznegliżowanych i twerkujących tancerek robi wrażenie!
  2. Justyna Lubas z Top Girls zakochana?! Zdjęcie gwiazdy disco polo nie pozostawia złudzeń.
  3. Gwiazdy disco polo rozwalają system?! Mamy komentarz fana! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.