2020-07-06T07:30:00+02:00 Dramat! Totalna rozpacz! Coroczny festiwal disco polo odwołany! Podjęcie tej decyzji było niezwykle trudne, ale podyktowane troską o zdrowie uczestników i fanów disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/totalna-rozpacz-coroczny-festiwal-disco-polo-w-ilowie-odwolany-1593896240.jpg Disco-Polo.info

Dramat! Totalna rozpacz! Coroczny festiwal disco polo odwołany!


Podjęcie tej decyzji było niezwykle trudne, ale podyktowane troską o zdrowie uczestników i fanów disco polo

Autor: Goliat, 06 Lipiec 2020  07:30
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Dramat! Totalna rozpacz! Coroczny festiwal disco polo odwołany!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Sławomir i Zenon Martyniuk w Teledysku 'Tańcz'! TO hit lata?
 2. Co za nagranie! Dawid Narożny przyłapany w akcie miłosnym z żoną! VIDEO stało się viralem w sieci!
 3. Kordian w trasie! Sprawdź lipcowe koncerty króla góralskiego folk-disco
Reklama

Świat disco polo przeżywał na początku marca ciężkie chwile. Sytuacja wychodzi na prostą, chociaż wciąż napotykamy wiele trudności. Część z wydarzeń, które rok w rok zbierało rzeszę fanów musiało zostać przesuniętych albo odwołanych.

Zobacz również: Avangarde zachwyca nowością "Ja wierzę w miłość" – Romantyczna podróż w rytmach latino skradnie serca Polaków?!

Niestety jest tak także w przypadku jednego z najsławniejszych festiwali muzyki tanecznej: Wielkiego Pożegnania Lata w Iłowie! Wiele rąk cyklicznie pracowało na sukces tego wydarzenia, które przeszło już do rangi legendarnego i może również dlatego ta informacja wywołuje wieki smutek!

Agencja organizująca koncert, wydała oficjalny komunikat, w którym przeczytać możemy: „...intensywnie pracowaliśmy przez kilka ostatnich miesięcy i mieliśmy nadzieję, że będzie mogło odbyć się w dotychczasowej formule, jako impreza masowa z udziałem licznej publiczności. Niestety mimo stopniowego odmrażania koncertów i luzowania obostrzeń sanitarnych, w obecnym stanie prawnym nadal jest to niemożliwe, co zmusiło nas do odwołania tegorocznego wydarzenia. ...”

W dalszej wypowiedzi organizator podkreśla, że podjęcie tej decyzji było niezwykle trudne, ale podyktowane troską o zdrowie uczestników. Wszyscy fani muzyki disco polo oraz sami organizatorzy ufają, że spotkamy się za rok z nową energią i zdwojoną siłą, a teraz pozostało nam powspominać tą wspaniałą imprezę i przypomnieć sobie jak fantastycznie wyglądała rok temu!

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Menelaos zachwyca nowym singlem 'Foch', który w trzy dni zdobył 600 tysięcy wyświetleń. Co sprawia, że ten utwór jest tak wyjątkowy?
 2. Nowy singiel Justyny Lubas "Dramy" zatrzęsie rynkiem disco polo?! Gwiazda nie kryje zadowolenia - to będzie najlepsza premiera?!
 3. Justyna Lubas Wypuszcza Taneczny Hit „Dramy” – Posłuchaj Nowego Singla, Który Podbija Serce!
 4. Detmi powraca z hukiem! Nowy hit "9 żyć" podbije tegoroczne lato? Fani "Kolejna petarda"
 5. Nowa Odsłona HITU Dbomba pt. "Zielony Kapelusz" od Dance 2 Disco. Znani producenci dali czadu!
 6. Letnia premiera: Remizion - Płoną Serca podbija scenę disco polo!
 7. Natalia Adamczewska, Młoda z "Farmy" na urodzinach Renii Zobaczcie zdjęcia gwiazdy disco| GALERIA
 8. Nowa wersja hitu Dawida Narożnego 'Królowa jest tylko jedna' właśnie podbija sieć! Tego się nie spodziewałeś. Nowy HIT?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie