Reklama


Reklama

Dramat! Totalna rozpacz! Coroczny festiwal disco polo odwołany!

2020-07-06T07:30:00+02:00 Dramat! Totalna rozpacz! Coroczny festiwal disco polo odwołany! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/totalna-rozpacz-coroczny-festiwal-disco-polo-w-ilowie-odwolany-1593896240.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Podjęcie tej decyzji było niezwykle trudne, ale podyktowane troską o zdrowie uczestników i fanów disco polo

Reklama

Świat disco polo przeżywał na początku marca ciężkie chwile. Sytuacja wychodzi na prostą, chociaż wciąż napotykamy wiele trudności. Część z wydarzeń, które rok w rok zbierało rzeszę fanów musiało zostać przesuniętych albo odwołanych.

Zobacz również: Popularny Youtuber z UK szczerze skomentował legendarną formację disco polo - Top One! Wszyscy w szoku!

Niestety jest tak także w przypadku jednego z najsławniejszych festiwali muzyki tanecznej: Wielkiego Pożegnania Lata w Iłowie! Wiele rąk cyklicznie pracowało na sukces tego wydarzenia, które przeszło już do rangi legendarnego i może również dlatego ta informacja wywołuje wieki smutek!

Agencja organizująca koncert, wydała oficjalny komunikat, w którym przeczytać możemy: „...intensywnie pracowaliśmy przez kilka ostatnich miesięcy i mieliśmy nadzieję, że będzie mogło odbyć się w dotychczasowej formule, jako impreza masowa z udziałem licznej publiczności. Niestety mimo stopniowego odmrażania koncertów i luzowania obostrzeń sanitarnych, w obecnym stanie prawnym nadal jest to niemożliwe, co zmusiło nas do odwołania tegorocznego wydarzenia. ...”

W dalszej wypowiedzi organizator podkreśla, że podjęcie tej decyzji było niezwykle trudne, ale podyktowane troską o zdrowie uczestników. Wszyscy fani muzyki disco polo oraz sami organizatorzy ufają, że spotkamy się za rok z nową energią i zdwojoną siłą, a teraz pozostało nam powspominać tą wspaniałą imprezę i przypomnieć sobie jak fantastycznie wyglądała rok temu!

Zobacz również: Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Miasto z kamieni nowym hitem disco polo?! Fani zachwyceni premierą grupy Beat Magic!
  2. Artysta disco polo zdradza sekret, który trzymał przed fanami w tajemnicy!
  3. Piękna Gwiazdeczka disco polo śpiewa wielki przebój zespołu Maanam.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.