Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-07-06T07:30:00+02:00 Dramat! Totalna rozpacz! Coroczny festiwal disco polo odwołany! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/totalna-rozpacz-coroczny-festiwal-disco-polo-w-ilowie-odwolany-1593896240.jpg
Reklama

Dramat! Totalna rozpacz! Coroczny festiwal disco polo odwołany!

Redakcja , 06 Lipiec 2020  07:30
Dramat! Totalna rozpacz! Coroczny festiwal disco polo odwołany!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Podjęcie tej decyzji było niezwykle trudne, ale podyktowane troską o zdrowie uczestników i fanów disco polo

Reklama

Świat disco polo przeżywał na początku marca ciężkie chwile. Sytuacja wychodzi na prostą, chociaż wciąż napotykamy wiele trudności. Część z wydarzeń, które rok w rok zbierało rzeszę fanów musiało zostać przesuniętych albo odwołanych.

Zobacz również: Popularna Tiktokera trzęsie rynkiem disco polo! Jej wersja utworu grupy MIG podbija internet! VIDEO

Niestety jest tak także w przypadku jednego z najsławniejszych festiwali muzyki tanecznej: Wielkiego Pożegnania Lata w Iłowie! Wiele rąk cyklicznie pracowało na sukces tego wydarzenia, które przeszło już do rangi legendarnego i może również dlatego ta informacja wywołuje wieki smutek!

Agencja organizująca koncert, wydała oficjalny komunikat, w którym przeczytać możemy: „...intensywnie pracowaliśmy przez kilka ostatnich miesięcy i mieliśmy nadzieję, że będzie mogło odbyć się w dotychczasowej formule, jako impreza masowa z udziałem licznej publiczności. Niestety mimo stopniowego odmrażania koncertów i luzowania obostrzeń sanitarnych, w obecnym stanie prawnym nadal jest to niemożliwe, co zmusiło nas do odwołania tegorocznego wydarzenia. ...”

W dalszej wypowiedzi organizator podkreśla, że podjęcie tej decyzji było niezwykle trudne, ale podyktowane troską o zdrowie uczestników. Wszyscy fani muzyki disco polo oraz sami organizatorzy ufają, że spotkamy się za rok z nową energią i zdwojoną siłą, a teraz pozostało nam powspominać tą wspaniałą imprezę i przypomnieć sobie jak fantastycznie wyglądała rok temu!

Zobacz również: Hitowa produkcja disco polo trafiła do sieci?! Uwielbiana formacja DiscoBoys zaskoczyła nowym projektem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca premiera w świecie disco polo! MiłyPan na ustach wszystkich! To strzał w dziesiątkę?!
  2. Artystka disco polo odkrywa przed fanami swoje talenty! Internauci pod wielkim wrażeniem!
  3. Bezprecedensowa walka z hejtem! Wokalistka disco polo zdjęła stanik i pokazała pośladki!
  4. Pocztówka z Egiptu?! Artystka disco polo kusi gorącym ujęciem!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej