2020-06-29T11:44:00+02:00 Disco polo zmierza w stronę rapu? Ta premiera wyjaśnia wszystko! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/disco-polo-zmierza-w-strone-rapu-ta-premiera-wyjasnia-wszystko-1593122849.jpg

Disco polo zmierza w stronę rapu? Ta premiera wyjaśnia wszystko!

Redakcja , 29 Czerwiec 2020  11:44
Disco polo zmierza w stronę rapu? Ta premiera wyjaśnia wszystko!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Twórcy disco polo odkryli w sobie zdolności do „nawijania” na tyle duże,że postanowili ze swojej raperskiej produkcji uczynić przebój własnej formacji

Reklama

Rapujące gwiazdy disco polo, na moment stały się powszechnym zjawiskiem, za sprawą bardzo popularnego w sieci hot16challenge. Artyści całą swoją muzyczną mocą, wspierali medyków w walce z Covid-19.

Zobacz również: Magdalena Narożna chwali się nowym dzieckiem! Tego nikt się nie spodziewał!

Okazało się, że dzięki bardzo popularnemu wyzwaniu, niektórzy twórcy odkryli w sobie zdolności do „nawijania” na tyle duże, że postanowili ze swojej raperskiej produkcji uczynić przebój własnej formacji. Zespół NieOkiemZnani, opublikował utwór, który jest kopią challenge’u w ich wykonaniu.

Utwór porusza tematykę noszenia masek i trzeba przyznać, że artyści tą problematyką idealnie trafiają w sytuację, z jaką wszyscy niedawno się mierzyliśmy. Piosenka być może nie porywa do tańca, jak najlepsze hity disco, ale tekst jest naprawdę doskonale przemyślany i przyciąga słuchacza jak magnes.

Pomysłowość i koncepcja formacji NieOkiemZnani, wróży wielkie sukcesy nie tylko przy tej produkcji, ale również przy kolejnych. Fani także mocno doceniają talent twórców, pozostawiając przychylne komentarze pod publikacją: „Fajna muzyka”, „Super Teledysk....” - te opinie jasno wskazują na ogromny potencjał tej produkcji.

Słyszeliście już ten utwór?

Zobacz również: Kłopoty na planie teledysku popularnego artysty disco polo! Pechowa produkcja przyniesie mu popularność?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Uwielbiany wokalista disco polo zdradził wielki sekret! To lato będzie należeć do niego?!
  2. Piękna artystka disco polo zniknęła z mediów! Teraz wróciła z radosną nowiną!
  3. Łobuzy już dziś na MTV – czym tym razem zaskoczy nas Warsaw Shore?!
  4. Gwiazda disco polo kupiła sobie przepiękne Porsche! Cena samochodu Moniki Chwajoł zwala z nóg! To auto marzeń wielu Polaków!
  5. Rozejm dla dobra dziecka? Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) zdradza kulisy relacji z byłym mężem!
  6. Festiwal Weselnych Przebojów 2021 z gwiazdami disco polo?! Bilety w sprzedaży! Kto wystąpi?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami