Reklama


Reklama

Disco polo zmierza w stronę rapu? Ta premiera wyjaśnia wszystko!

2020-06-29T11:44:00+02:00 Disco polo zmierza w stronę rapu? Ta premiera wyjaśnia wszystko! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/disco-polo-zmierza-w-strone-rapu-ta-premiera-wyjasnia-wszystko-1593122849.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Twórcy disco polo odkryli w sobie zdolności do „nawijania” na tyle duże,że postanowili ze swojej raperskiej produkcji uczynić przebój własnej formacji

Reklama

Rapujące gwiazdy disco polo, na moment stały się powszechnym zjawiskiem, za sprawą bardzo popularnego w sieci hot16challenge. Artyści całą swoją muzyczną mocą, wspierali medyków w walce z Covid-19.

Zobacz również: Ta gwiazda disco polo nie wstydzi się nagości. Ostrzegamy ciężko oderwać wzrok od jej ponętnego ciała!

Okazało się, że dzięki bardzo popularnemu wyzwaniu, niektórzy twórcy odkryli w sobie zdolności do „nawijania” na tyle duże, że postanowili ze swojej raperskiej produkcji uczynić przebój własnej formacji. Zespół NieOkiemZnani, opublikował utwór, który jest kopią challenge’u w ich wykonaniu.

Utwór porusza tematykę noszenia masek i trzeba przyznać, że artyści tą problematyką idealnie trafiają w sytuację, z jaką wszyscy niedawno się mierzyliśmy. Piosenka być może nie porywa do tańca, jak najlepsze hity disco, ale tekst jest naprawdę doskonale przemyślany i przyciąga słuchacza jak magnes.

Pomysłowość i koncepcja formacji NieOkiemZnani, wróży wielkie sukcesy nie tylko przy tej produkcji, ale również przy kolejnych. Fani także mocno doceniają talent twórców, pozostawiając przychylne komentarze pod publikacją: „Fajna muzyka”, „Super Teledysk....” - te opinie jasno wskazują na ogromny potencjał tej produkcji.

Słyszeliście już ten utwór?

Zobacz również: Utwór disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Ten gorący kawałek na nowo rozgrzeje parkiety!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Fani disco polo wyczuwają wielki hit! Czy nowy utwór formacji Menelaos podbije rynek?
  2. Ukochana gwiazdora disco polo w zmysłowej sesji! Jest zachwycająca i naturalna!
  3. Wielka gwiazda MMA, tańczy przy utworze znanej grupy disco polo!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.