Reklama


Reklama

Disco polo niespodzianką wieczoru! Ten występ zaskoczył wszystkich gości weselnych!

2020-07-31T18:26:00+02:00 Disco polo niespodzianką wieczoru! Ten występ zaskoczył wszystkich gości weselnych! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/disco-polo-niespodzianka-wieczoru-ten-wystep-zaskoczyl-wszystkich-gosci-1595973496.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/playboooys
Reklama


Życie gwiazd

Goście i Państwo Młodzi bawili się świetnie! Dla wszystkich uczestników musiało być to wydarzenie wieczoru

Reklama

W Polsce wesele bez disco polo nie miałoby sensu...przynajmniej w tanecznym wymiarze. Czy ktoś z nas potrafi wyobrazić sobie przyjęcie bez najsławniejszych szlagierów muzyki tanecznej?

Zobacz również: Uwielbiana wokalistka disco polo odsłoniła piękne nogi! Internauci zachwyceni figurą cudownej gwiazdy!

„Żono moja”, czy „Jesteś szalona” ze specjalną dedykacją dla Pani młodej, to już ranga tradycji! Zespoły w swoich repertuarach mają niezliczone ilości disco hitów, przy których całą noc balować mogą goście weselni! Jedni z nowożeńców oprócz coverów zapewnianych przez orkiestrę, postanowili zaskoczyć weselników i przygotowali niesamowitą niespodziankę!

Na przyjęciu pojawił się jeden z najpopularniejszych zespołów! Playboys zagrał koncert i zszokował gości, którzy nie wiedzieli, że czeka na nich tak fenomenalna atrakcja!

Zamieszczone przez zespół fotografie, jasno wskazują, że goście i Państwo Młodzi bawili się świetnie! Dla wszystkich uczestników musiało być to wydarzenie wieczoru, a dla wiernych fanów formacji, której lideruje Kuba Urbański, nawet spełnienie marzeń.

A Wy kogo chcielibyście zobaczyć na weselu swoim lub najbliższych?

Zobacz również: Polskie wesela właśnie zyskały prawdziwą perełkę disco polo! Parkiet zapłonie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazda z branży disco polo skutecznie prowokuje dekoltem. Efekt jest zniewalający!
  2. Dramatyczny widok! Gwiazda disco polo z bandażem na głowie!!
  3. Zenon Martyniuk na ostatniej prostej! Król disco polo przygotował nowość! Fani zachwyceni!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.