Reklama
Polecamy


Reklama

Disco Polo 25 lat później już dziś na antenie Polsat! W programie Top Girls, Skaner, Defis!

2020-04-04T09:45:00+02:00 Disco Polo 25 lat później już dziś na antenie Polsat! W programie Top Girls, Skaner, Defis! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/disco-polo-25-lat-pozniej-juz-dzis-na-antenie-polsat-w-programie-top-girls-skaner-defis-1585918909.png

Reklama


Źródła zdjęć: Tv Polsat
Reklama


Telewizja

Disco polo w telewizji Polsat! Zapraszamy przed telewizory o godzinie 10:30!

Reklama

W programie Disco Polo 25 lat później Marcin Miller ponownie będzie gościć ikonę disco polo z lat 90-tych, a będzie nią Robert Sasinowski z zespołu Skaner. Artysta opowie m.in. o tym jak to się stało, że założyciele grupy Boys rozstali się i stworzyli 3 różne zespoły.

Zobacz również: Sławomir Świerzyński dziadkiem na medal?! Gwiazdor disco polo zorganizował wnukom niesamowitą niespodziankę!

W tym odcinku wybierzemy się na koncert zespołu Top Girls gdzie sprawdzimy jak dziewczyny rozgrzewają publiczność i jak wygląda ich przygotowanie do koncertu. "Na salony" wybierzemy się dosłownie, bo do Teatru Wielkiego w Warszawie, gdzie 4 mistrzów (Liszewski, Miller, Świerzyński, Martyniuk) przy akompaniamencie orkiestry Tomka Szymusia, zaśpiewało swoje największe przeboje w zupełnie nowych aranżacjach.

To wszystko z okazji XXV-lecia Telewizji Polsat. Młode pokolenie w tym odcinku reprezentować będzie zespół Defis znany m.in. z hitu "Niespotykany kolor". Artysta opowie o tym, skąd wzięło się jego zamiłowanie do muzyki, które odkrył już w dzieciństwie.

Zapraszamy przed telewizory o godzinie 10:30

Zobacz również: To najpiękniejsza kobieta disco polo! Obłędnie piękna Angelika Żmijewska (Top Girls), w zjawiskowej kreacji!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Co za nowość od gwiazd disco polo! After Party podbija rynek muzyki tanecznej?!
  2. Dawid Narożny w muzycznym duecie ze swoją partnerką Joanną? Artysta podał zaskakujące informacje.
  3. Dawid Narożny wzrusza tysiące Polaków. Artysta z czułością traktuje członków swojej rodziny!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.