2019-08-09T10:00:00+02:00 Didżej Mietek w zjawiskowej produkcji! Koniecznie sprawdźcie nowość w świecie disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/07/didzej-mietek-w-zjawiskowej-produkcji-koniecznie-sprawdzcie-nowosc-w-swiecie-disco-polo-1564226888.jpg

Didżej Mietek w zjawiskowej produkcji! Koniecznie sprawdźcie nowość w świecie disco polo!

Redakcja , 09 Sierpień 2019  10:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Didżej Mietek w zjawiskowej produkcji! Koniecznie sprawdźcie nowość w świecie disco polo!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Trafi na listę przebojów na sam szczyt?

Reklama

Przebojowy artysta ze świata disco polo postawił na niebanalne rytmy w swojej najnowszej propozycji. Piosenka na pewno przypadnie do gustu wszystkim fajnym dziewczynom.

Zobacz również: Prześliczna artystka disco polo świętuje ogromny sukces w czerwonej mini! Wygląda zniewalająco!

Nie liczy się wiek, bo to tylko liczba. Fajna dziewczyna, to cud. Taki też jest tytuł utworu od Didżeja Mietka "Fajna". Widać, że wokalista zna się na rzeczy i doskonale wie, jak zaimponować kobiecie. Didżej Mietek jest znany w branży muzycznej z takich utworów, jak "Nie mogę Cię zapomnieć" , "Więc zostań mała" czy też "Hej dziewczyny".

Fanki oszalały na jego punkcie, a sam artysta coraz wyżej stawia sobie poprzeczkę. Wie, że przy tak licznej produkcji jak w świecie disco polo liczy się zaangażowanie, pomysł i przede wszystkim charakterystyczne cechy, jakie fani przypisują do danego wykonawcy.

Didżej Mietek nie tylko w swojej twórczości jest bardzo barwny, ale również wizualnie jest niebywałym indywidualistą.

Nienaganny styl, męski zarost i wspaniałe podejście do drugiego człowieka. Artysta disco polo potrafi wdać się w pożądaną interakcję z fanami,którzy licznie przybywają na jego koncerty.

Jego nowa muzyczna perełka pt. "Fajna" jest niezwykle pobudzająca do tańca. Pomysłowy teledysk dodaje całości uroku. Piosenka bez wątpienia ma szansę stać się hitem tego roku.

Zobacz również: Elwira MEJK wygląda jak nastolatka! Uwielbiana wokalistka popularnej grupy disco polo pokazała zgrabne nogi!

Trafi na listę przebojów na sam szczyt?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Idealne ciało ślicznej gwiazdy disco polo! Fanom opadły szczęki!
  2. Co za ciało! Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej zachwyca swoją urodą! Gwiazda disco polo kusi w sieci!
  3. Śliczna gwiazda disco polo zachwyca zgrabną figurą! Wszystko przez taniec na szpilkach?!
  4. To największe przeboje Marcina Millera – Boys z początków jego twórczości! Łezka kręci się w oku
  5. Taneczna nowość młodej wokalistki disco polo podbija sieć! To nowy hit wszystkich dyskotekowych parkietów?!
  6. Byłe wokalistki Top Girls założyły nowy zespół TOPKY! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz pokazały fragment nowego teledysku! Fani disco polo zachwyceni!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami