Reklama
Polecamy


Reklama

Densi – Ta Dziewczyna | Video | NOWOŚĆ

2017-03-02T20:25:23+01:00 Densi – Ta Dziewczyna | Video | NOWOŚĆ https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/03/DENSI-Ta-Dziewczyna.png

ReklamaReklama


Ogólna

Grupa Densi stawia w branży coraz to pewniejsze kroki. Nie ma co się dziwić, gdyż z każdym miesiącem zespół nabiera nowego doświadczenia i poszerza swój repertuar.   Po kilku tygodniach od ostatniej nowości do sieci trafiła kolejna produkcja ...

Reklama

Grupa Densi stawia w branży coraz to pewniejsze kroki. Nie ma co się dziwić, gdyż z każdym miesiącem zespół nabiera nowego doświadczenia i poszerza swój repertuar.

 

Po kilku tygodniach od ostatniej nowości do sieci trafiła kolejna produkcja pt. „Ta dziewczyna”. Tym razem zespół zrealizował również do piosenki teledysk, w którym prym wiedzie przede wszystkim dobra zabawa. Jak napisał na swoim profilu Densi „OCENIAJCIE | LAJKUJCIE | UDOSTĘPNIAJCIE!???????????? a pomożecie nam w promocji tego klipu dzięki Wam możemy osiągnąć dużo więcej.

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do obejrzenia całości.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!
  2. Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!
  3. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.