2021-10-11T07:15:00+02:00 Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski we wspólnej premierze! Gwiazdorzy disco polo podbiją tym rynek muzyczny?! https://disco-polo.info/uploads/news/defis-i-mily-pan-i-bogdan-borowski-wspolnie-ruszaja-na-podboj-disco-polo-to-bedzie-legendarne-triojpg.jpg

Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski we wspólnej premierze! Gwiazdorzy disco polo podbiją tym rynek muzyczny?! Co na to inni?

Redakcja , 11 Październik 2021  07:15

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski we wspólnej premierze! Gwiazdorzy disco polo podbiją tym rynek muzyczny?! Co na to inni?
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Swoje siły połączyli bowiem Karol Zawrotniak z grupy Defis, Miły Pan, a także Bogdan Borowski wokalista z pierwszego składu legendarnej formacji Milano

Reklama

Owoc niezwykłej współpracy gwiazdorów disco polo słuchacze usłyszą jeszcze w październiku!

Zobacz również: Takiej współpracy w disco polo nigdy nie było! Defis i Miły Pan w nowości z Bogdanem Borowskim! Wiemy, czym zaskoczą fanów! Tylko u nas

Artyści coraz chętniej łączą swoje siły, by wspólnie wyruszyć na podbój rynku disco polo. Do tej pory fani obserwowali głównie duety, których wspólne kawałki okazywały się zazwyczaj wielkimi hitami. Okazuje się jednak, że karierę można robić nie tylko we dwoje!

Takiej wiadomości nikt się nie spodziewał! W mediach społecznościowych zespołu Defis pojawiła się niezwykła informacja, która zaskoczyła wszystkich sympatyków disco polo!

Już 22 października światło dzienne ujrzy premierowy kawałek trojga znanych gwiazdorów disco polo! Swoje siły połączyli bowiem Karol Zawrotniak z grupy Defis, Miły Pan, a także  Bogdan Borowski - wokalista z pierwszego składu legendarnej formacji Milano! Tak niezwykłe trio musi namieszać na rynku! Nie ma innej opcji!

Reklama

Sympatycy gwiazdorów disco polo wyczekują dnia premiery muzycznego dzieła swoich idoli z wypiekami na twarzy! Ich opinie mówią za siebie, to będzie prawdziwa petarda!

“Ale to będzie petarda”

“Czekamy z niecierpliwością”

Super!”

Doświadczenie kontra młodość. Jaki będzie wynik tej niecodziennej rywalizacji? Tego fani dowiedzą się już 22 października! Może być naprawdę ciekawie!

Zobacz również: Nieziemsko piękna wokalistka girlsbandu Szpilki zachwyca skąpym strojem! Co za figura!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: MiłyPan & Defis - Musisz się starać
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Gorące zdjęcie popularnej wokalistki disco polo rozpaliło internet! Co na to fani?!
  2. Przełom w historii kina?! Znany przebój disco polo pojawił się w polskiej produkcji kinowej!
  3. Nowość niezwykłego duetu disco polo podbija sieć! To będzie nowy hit wszystkich dyskotek?!
  4. Nowa wersja wielkiego hitu Pięknych i Młodych podbija sieć! Ten utwór disco polo kilka lat temu nuciła cała Polska! Jak brzmi teraz?!
  5. Znana wokalistka disco polo przyłapana w klinice piękności?! Gwiazda poddała się popularnemu zabiegowi!
  6. Uwielbiany wokalista wykonał na żywo największy przebój disco polo z lat 80. Kto z Was bawił się przy tej piosence?!
  7. Magda Narożna miała wypadek. Wokalistkę grupy Piękni i Młodzi czeka długa rehabilitacja!
  8. Gorąca składanka disco polo trafiła do sieci! To największe hity ostatnich miesięcy!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami