2021-07-20T14:48:00+02:00 Defis kręcił klip w stolicy! Gwiazdor disco polo tylko nam zdradził kulisy jego powstania! Scenariusz klipu https://disco-polo.info/uploads/news/defis-kreci-klip-w-stolicy-gwiazdor-disco-polo-tylko-nam-zdradzil-kulisy-jego-powstaniajpg.jpg

Defis kręcił klip w stolicy! Gwiazdor disco polo tylko nam zdradził kulisy jego powstania! Scenariusz klipu wzorowany jest na popularnej książce!

Redakcja , 20 Lipiec 2021  14:48

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Defis kręcił klip w stolicy! Gwiazdor disco polo tylko nam zdradził kulisy jego powstania! Scenariusz klipu wzorowany jest na popularnej książce!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Tylko u nas! Popularny gwiazdor disco polo zdradził kulisy nowej produkcji! Scenariusz do teledysku został wzorowany na popularnej książce o

Reklama

Na nowe produkcje tego artysty disco polo każdy fan czeka zawsze z ogromnymi wypiekami na twarzy. Uwielbiany wokalista już niedługo uraczy swoich miłośników niesamowitym kąskiem, który zachwyci odsłownie wszystkich!

Zobacz również: Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!

GORĄCA PREMIERA POPULARNEGO GWIAZDORA MUZYKI DISCO POLO

Defis to popularny zespół disco polo, którego liderem jest charyzmatyczny Karol Zawrotniak. Artysta wylansował mnóstwo hitów, które zajmowały czołowe miejsca na wielu listach przebojów. Piosenki takie jak: “Piękny sen”, “Lek na życie”, czy “Róże” na dobre wpisały się już do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej.

Reklama

Defis nie przestaje zaskakiwać swoich fanów! Artysta disco polo nadal pracuje nad nowymi kawałkami, które już niedługo ujrzą światło dzienne. Produkcje Karola cechują się niezwykle wysoką jakością, zatem można być pewnym, że premierowy utwór gwiazdora zachwyci dosłownie wszystkich!

TELEDYSK DISCO POLO WZOROWANY NA KSIAŻCE O MAŁYM KSIĘCIU

Karol Zawrotniak zdradził wiadomość, która wywołała olbrzymią radość wśród jego miłośników! Artysta ukończył prace na planie swojego najnowszego teledysku, który nagrany został do utworu “Ciebie będę mieć”! Już sam tytuł zdradza wiele. Będzie to kolejna romantyczna propozycja w karierze Defisa!

Reklama

Premierowy klip, który światło dzienne ujrzy 5 sierpnia powstawał w Warszawie. Scenariusz teledysku wzorowany jest na popularnej książce o Małym Księciu. Jedno jest pewne - będzie się działo!

Zapowiada się prawdziwie bajkowa nowość od uwielbianego artysty disco polo!

Zobacz również: Boska gwiazda disco polo pokazała ponętne nogi! Wygląda jak rasowa modelka?!

Reklama
Plik Defis---Ciebie-bede-miec-1.jpg
Plik Defis---Ciebie-bede-miec-4.jpg
Plik Defis---Ciebie-bede-miec-3.jpg
Plik Defis---Ciebie-bede-miec-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Defis - Piękny sen
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Taneczna premiera zespołu Drossel nowym hitem disco polo?! Fani nie mają żadnych wątpliwości!
  2. Nowość Miami - Oczy Twoje! Premiera disco polo w klasycznym stylu
  3. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
  4. To najpiękniejsza wokalistka disco polo?! Gwiazda zachwyca idealnym ciałem! Fani komentują zdjęcia cudownej Klaudii!
  5. Największe hity zespołu Extazy w pigułce! Do sieci trafiła niezwykła składanka disco polo!
  6. Urocza gwiazda disco polo zmaga się z wadą wzroku! W trakcie koncertu artystka ratuje się soczewkami!
  7. Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!
  8. To nowy hit wesel?! Fani disco polo nie mają wątpliwości! Popularny gwiazdor zaskoczył wyjątkową premierą 'Bawią się (Wesele)'!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami