2015-06-04T16:10:00+02:00 Debiut disco polo: Zespół Spontan W przeciągu ostatnich lat zainteresowanie muzyką disco polo znacząco wzrosło, korzystając z wielkiego „bum” na polską muzykę taneczną zaczęło pojawiać się c https://disco-polo.info/uploads/news/2015/06/spontan.jpg Disco-Polo.info

Debiut disco polo: Zespół Spontan


W przeciągu ostatnich lat zainteresowanie muzyką disco polo znacząco wzrosło, korzystając z wielkiego „bum” na polską muzykę taneczną zaczęło pojawiać się coraz to więcej nowych zespołów niekoniecznie stawiających na jakość swoich mate...

Autor: Adam Begier, 04 Czerwiec 2015  16:10
Źródło zdjęć:
Debiut disco polo: Zespół Spontan
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. "Baila" podbija polską scenę muzyki tanecznej! Oskaro zyskuje fanów dzięki nowemu hitowi!
 2. VIDEO: Matt Palmer królem występów na żywo?! Publiczność przed sceną oszalała! Ten HIT "Będę Twym Aniołem" śpiewali wszyscy
 3. DisKoliber podbije tym rynek disco polo?! Zespół postawił na innowacyjne brzmienie i wyjątkową ekipę. Pomaga mu znany artysta!
Reklama

W przeciągu ostatnich lat zainteresowanie muzyką disco polo znacząco wzrosło, korzystając z wielkiego „bum” na polską muzykę taneczną zaczęło pojawiać się coraz to więcej nowych zespołów niekoniecznie stawiających na jakość swoich materiałów. O większości z nich słuch zaginął, a tylko nieliczni nadal starają się dorównać tym najlepszym.

 

Dziś mamy przyjemność zaprezentować wam sylwetkę nowej grupy disco polo, która miejmy nadzieję, zaskoczy wszystkich miłośników muzyki chodnikowej w sposób pozytywny. Tym bardziej, że jest ona promowana przez zespół Mig.

 

W skład grupy wchodzą trzy osoby: wokalista – Damian Gwiazdowski, gitarzysta – Dawid Kanigowski oraz perkusista – Kuba Kosewski. Ciekawostką może być fakt iż chłopacy w innym składzie występowali wcześniej pod nazwą Summer.

 

Debiutancki teledysk do utworu pt „Szalona nastolatka” ukaże się już wkrótce, mamy nadzieję, że nie zawiedzie on naszych oczekiwań, które stawiamy przed grupą Spontan.

 

spontant

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Co się stanie, gdy najwięksi artyści disco polo połączą siły w jednym utworze? "Złoto" to coś więcej niż tylko muzyka!
 2. Kobieta, którą kochał, jest z innym?! Wokalista disco polo zaskoczył fanów! Co za historia!
 3. Agata Woner - Menadżerka Skolima w szoku! Zdradza Kulisy tego co stało się na Super Hit Festiwalu!
 4. Polacy pokochali ten utwór! Matt Palmer podbija internet NOWOŚCIĄ 'Będę Twym Aniołem'. To odświeżona wersja hitu Sumptuastic "Kołysanka""
 5. Daj To Głośniej z nowym hitem „Pilnie Oddam Gruz” na Żywo!
 6. Iness nowością "Taki, Taki" podbije rynek disco polo?! Zobacz i posłuchaj przedpremierę nowego hitu!
 7. "Baila" podbija polską scenę muzyki tanecznej! Oskaro zyskuje fanów dzięki nowemu hitowi!
 8. Zenek Martyniuk oraz Maciej Smoliński gwiazdami charytatywnej Imprezy "Gramy Dla Antosia"! Zobaczcie materiał!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie