2015-04-21T12:00:00+02:00 Debiut disco polo: Diverse Jest ich trzech – Marcin (frontman), Artur (wokalista i klawiszowiec) oraz Mariusz (gitarzysta). Wprawdzie muzycznie działają już od wielu lat, ale to dwa lata temu podjęli d https://disco-polo.info/uploads/news/2015/04/Diverse.jpg Disco-Polo.info

Debiut disco polo: Diverse


Autor: Goliat, 21 Kwiecień 2015  12:00
Źródło zdjęć:

Jest ich trzech – Marcin (frontman), Artur (wokalista i klawiszowiec) oraz Mariusz (gitarzysta). Wprawdzie muzycznie działają już od wielu lat, ale to dwa lata temu podjęli decyzję, by postawić również na własną twórczość. Pierwszy debiut koncerto...

Debiut disco polo: Diverse
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Shazza zakochana? Niezwykła relacja z Tomaszem Samborskim nadal wzbudza emocje w świecie disco polo
  2. Skalar US wraca z nowością! ”Daj mi jeden dzień” to rytmiczna propozycja prosto z Chicago
  3. Szok w świecie disco polo! Świerzyński z Bayer Full uhonorowany przez Andrzeja Dudę – fani nie dowierzają
Reklama

Jest ich trzech – Marcin (frontman), Artur (wokalista i klawiszowiec) oraz Mariusz (gitarzysta).
Wprawdzie muzycznie działają już od wielu lat, ale to dwa lata temu podjęli decyzję, by postawić również na własną twórczość. Pierwszy debiut koncertowy mieli na gali w Trzyciążu jesienią w 2013 roku. Od tego czas nagrali trzy teledyski i właśnie kończą pracę nad płytą. Według planów krążek ma się ukazać już latem – a to na ogół przełomowe wydarzenie w życiorysach formacji muzycznych.

 

Teledyski
Pomimo krótkiego stażu, Diverse ma już na swoim kącie kilka teledysków. Pierwszy z nich to imprezowo-dyskotekowy „Ręce w górze”. Część ujęć zrealizowano na Gali w Trzyciążu w klubie Apogeum.

 

 

Jesienią ubiegłego roku premierę miał klip „Szalona Anka” – która była powiewem ciepłego lata w chłodne i długie jesienne wieczory. Teledysk nakręcono nad połoożonym w Dąbrowie Górniczej zbiornikiem wodnym Pogoria.

 

 

Nutkę romantyzmu usłyszeć można w piosence utrzymanej w stylistyce tradycyjnego disco polo „Jesteś w moim śnie”. Ujęcia kręcono nad Zalewem Wolbrom.

 

 

Przed kilkoma dniami premierę miał teledysk „A Ty tańcz”, w którym udział wzięła I Vice Miss Podbeskidzia 2015 i Miss Publiczności Podbeskidzia.

 

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Skolim, After Party i Mig wśród najpopularniejszych – ranking Top 450 disco polo na Spotify za kwiecień 2025 już dostępny
  2. Piękni i Młodzi wystąpią w Czerwonce! Wielki koncert disco polo już latem 2025
  3. ”20/20” od XOXO to klubowa petarda! Natalia i Olga Siemieniecka z nowym teledyskiem!
  4. Nowość od Mateusza Rajskiego (Milagro)! ”Czuć ten vibe” to propozycja, która rozgrzewa!
  5. Dramat na weselu z udziałem Bayer Full! Sławomir Świerzyński opowiedział o dramatycznym incydencie
  6. Nowa piosenka Iwony Cichoń ”Nie ma miłości w Nas Miły” porusza temat trudnych uczuć i zyskuje popularność
  7. Pogrzeb DJ Hazela – znamy termin i miejsce pożegnania legendy sceny klubowej
  8. Klaudia Zielińska wraca po problemach zdrowotnych. „A Gdyby” to nowość! Posłuchaj przedpremiery!
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły