2020-11-14T18:37:00+01:00 Dawid Woliński bawi się przy disco polo?! Branża pęka z dumy. Mamy komentarz gwiazdy! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/disco-polo-zdobywa-niezdobyte-branza-peka-z-dumy-1605214046.jpg

Dawid Woliński bawi się przy disco polo?! Branża pęka z dumy. Mamy komentarz gwiazdy!

Redakcja , 14 Listopad 2020  18:37
Dawid Woliński bawi się przy disco polo?! Branża pęka z dumy. Mamy komentarz gwiazdy!
Źródło zdjęć: instagram.com/dawid_wolinski_private/
Reklama

Do gustu celebryty, szczególnie mocno przypadł kawałek „Ona tańczy dla mnie”, autorstwa Bartka. Gwiazdor TVN-u w miejskiej scenerii, kołysze się

Reklama

Muzyka disco polo, cały czas trafia w serca stałych, wiernych fanów. Jednak, kto stoi w miejscu, ten się cofa, ale branża taneczna ma swoje sposoby na nieustanny rozwój.

Zobacz również: Piękna gwiazda disco polo Paula Karpowicz (Top Girls) otworzyła właśnie własny biznes! Był szampan i kwiaty!

Jednym z nich jest podbijanie gustów całkiem nowych odbiorców, którzy raz zakochani w brzmieniu tanecznym, pozostają tej muzyce oddani na zawsze.

Mamy nadzieję, że dokładnie tak będzie w przypadku Dawida Wolińskiego, jednego z najpopularniejszych projektantów mody w Polsce. Jak dowiedzieliśmy się z wpisu Bartka Jagielskiego na facebook’u, juror programu Top Model, świetnie bawił się właśnie przy piosence artysty disco polo.

Do gustu celebryty, szczególnie mocno przypadł kawałek „Ona tańczy dla mnie”, autorstwa Bartka. Gwiazdor TVN-u w miejskiej scenerii, kołysze się i pląsa, niczym na najlepszej dyskotece. Numer naprawdę mocno porwał Dawida Wolińskiego. Zdaje się, jakby zapomniał on o bożym świecie.

Dumny twórca utworu skomentował wydarzenie następująco:

Myślałem, że już mnie nic nie zaskoczy a tu chlopaki bawią się do mojej piosenki dziekuję Wam za ten banan na buźce z samego rana. Dawid Wolinski i Marcin Tyszka.”.

Bardzo nas cieszy, że disco polo poszerza i tak mocno naciągnięte horyzonty. Gratulujemy Bartkowi Jagielskiemu, że to właśnie jego utwór „padł łupem” popularnych celebrytów.

Zobacz również: Miły Pan zachwycił kolejną nowością! Ta PREMIERA stanie się hitem nadchodzącego lata!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Znany aktor śpiewa wielki hit disco polo! Widzom opadły szczęki!
  2. Płyta gwiazdora disco polo warta ponad 4 tysiące! Artysta wykonał piękny gest!
  3. Rodzinny wypad znanego gwiazdora disco polo z grupy Power Play! Dawno nie było tak sielankowo!
  4. Gwiazdor zespołu Milano wrócił po chwili medialnej ciszy! Informacja, którą zdradził artysta disco polo zszokowała fanów!
  5. Komentarzy przybywa! Gwiazdor disco polo udostępnił właśnie wyczekiwaną premierę!
  6. Popularny gwiazdor disco polo mile rozczarowany! Artysta spędza czas z synem! FOTO

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama