Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-10-28T17:47:00+01:00 Dawid Narożny zrealizował nowość „Pasujemy do siebie”! Solowa kariera gwiazdora disco polo nabrała za https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/ruszyly-prace-nad-nowa-produkcja-gwiazdora-disco-polo-rynek-juz-otwiera-ramiona-1603899297.jpg
Reklama

Dawid Narożny zrealizował nowość „Pasujemy do siebie”! Solowa kariera gwiazdora disco polo nabrała zawrotnego tempa!

Redakcja , 28 Październik 2020  17:47
Dawid Narożny zrealizował nowość „Pasujemy do siebie”! Solowa kariera gwiazdora disco polo nabrała zawrotnego tempa!
Źródło zdjęć: PN Media
Reklama

Były wokalista zespołu Piękni i Młodzi - Dawid Narożny udowodnił, że solo radzi sobie świetnie, a szeroka publiczność doceniła jego starania

Reklama

Świat disco polo wstrzymuje oddech, ponieważ ma już wstępną świadomość, że za chwilę będzie się działo! Jedna z najpopularniejszych ikon branży disco, ruszyła do pracy nad kolejnym klipem!

Zobacz również: Kuszący biust gwiazdy Top Girls w niemal pełnym negliżu. Odważne ujęcia podbijają sieć!

Dawid Narożny - wokalista kojarzony z zespołem Piękni i Młodzi, pomimo zakończonej współpracy z grupą, poszedł za ciosem, dzięki czemu, mogliśmy podziwiać jego dwie solowe produkcje oraz duet z Endrju pt. „Zrobię z Ciebie Pannę Młodą”. Gwiazdor udowodnił, że solo radzi sobie świetnie, a szeroka publiczność doceniła jego starania.

Klipy w popularnym serwisie YouTube, obejrzano już ponad 5 milionów razy! Były członek grupy PiM, nie spoczywa jednak na laurach. W naszym serwisie właśnie ukazały się zdjęcia z planu najnowszego klipu!

Utwór będzie nosił tytuł „Pasujemy do siebie” i będzie opowiadał o najpiękniejszym i najgorętszym z uczuć, które nawet napotykając na przeciwności losu, potrafi złączyć dwie, pokrewne dusze. W teledysku oprócz gwiazdora, pojawią się aktorzy m.in. finalista Miastera Polski 2019 - Dariusz Tkaczuk. Sceny do najnowszej produkcji Dawida zostały nagrane zarówno w plenerze jak i w zamkniętych pomieszczeniach.

Przyznajemy szczerze, że już nie możemy doczekać się premiery tej propozycji, gdyż wiadomo, że będzie to wielki przebój disco polo.

Zobacz również: Sylwia z Love Island i słynny Grucha w produkcji gwiazd disco polo! ! To będzie nowy hit grupy ŁOBUZY?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Śliczna gwiazda disco polo zwraca uwagę odkrytym biustem! Zrobiło się naprawdę bardzo gorąco!
  2. Namiętna i bardzo gorąca sesja w zbożu! Sławomir i Kajra rozbudzili wyobraźnię fanów!
  3. Gwiazdor disco polo deklasuje konkurencje?! Fani zachwyceni premierą AFTER PARTY 'Dajmy sobie szansę jeszcze raz'
  4. Lider grupy Bayer Full oskarżony o oszustwo? Artysta opublikował oświadczenie!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej