2023-09-10T21:28:00+02:00 Dawid Narożny Piękni i Młodzi oraz Agbe! Zarobili setki tysięcy złotych! Dawid Narożny, Piękni i Młodzi oraz Agbe osiągnęli sukces z teledyskiem "Ona działa na mnie jak", przekraczając 40 milionów wyświetleń na YouTube. https://disco-polo.info/uploads/news/dawid-narozny-piekni-i-mlodzi-oraz-agbe-zarobili-setki-tysiecy-zlotychjpg.jpg Disco-Polo.info

Dawid Narożny Piękni i Młodzi oraz Agbe! Zarobili setki tysięcy złotych!


Dawid Narożny, Piękni i Młodzi oraz Agbe osiągnęli sukces z teledyskiem "Ona działa na mnie jak", przekraczając 40 milionów wyświetleń na YouTube.

Autor: Adam Begier, 10 Wrzesień 2023  21:28
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Dawid Narożny Piękni i Młodzi oraz Agbe! Zarobili setki tysięcy złotych!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Euro 2024: Nowy Hit Disco Polo od Jagody zagrzeje Polskich piłkarzy do walki!
 2. Gwiazdor disco polo Czadoman z Nowym Tatuażem: Duchowy Przekaz i Wysoka Cena! Wykonanie trwało ponad 20 godzin!
 3. Niesamowity koncert Pięknych i Młodych Dawida Narożnego na weselu brata z zespołu Maskotki
Reklama

  W świecie muzyki disco polo nastąpiła prawdziwa rewolucja. Dawid Narożny z zespołem Piękni i Młodzi oraz Agbe osiągnęli sukces, o którym pewnie marzy wielu artystów. Ich teledysk do piosenki "Ona działa na mnie jak" przekroczył magiczną barierę 40 milionów wyświetleń na YouTube. W dzisiejszych czasach, gdy rynek muzyczny jest tak zatłoczony, osiągnięcie takiego sukcesu to prawdziwy wyczyn.

  Chyba nikt się nie spodziewał takiego sukcesu. Dlaczego ten teledysk stał się takim hitem? Może chodzi o chwytliwą melodię, oryginalny tekst czy też pełne energii występy artystów. Jedno jest pewne - ta piosenka to prawdziwy hit, który zagwarantował jej twórcom nie tylko sławę, ale także niezły zarobek.

  Jak to się przekłada na zarobki?

  Za każdy milion wyświetleń na YouTube w Polsce artyści otrzymują od 3 do 12 tysięcy złotych. Oznacza to, że za 40 milionów wyświetleń mogli zarobić od 120 tysięcy do nawet 480 tysięcy złotych! Oczywiście, są to przybliżone liczby, ponieważ rzeczywista suma zależy od wielu czynników, takich jak demografia odbiorców czy typ reklam wyświetlanych podczas oglądania.

  Dlaczego warto inwestować w teledyski?

  Sukces piosenki "Ona działa na mnie jak" pokazuje, że warto inwestować w produkcję wysokiej jakości teledysków. Dzięki nim artyści mają szansę dotrzeć do szerszego grona odbiorców, zarówno w kraju, jak i za granicą. Teledysk, będący wizualnym dopełnieniem utworu, pozwala na lepsze zrozumienie przekazu piosenki i budowanie emocjonalnego związku z odbiorcą.

  Co dalej dla Dawida Narożnego Pięknych i Młodych oraz Agbe?

  Z takim sukcesem w zanadrzu, możemy się spodziewać kolejnych hitów od tych artystów. Czy uda im się powtórzyć ten wyczyn? Czas pokaże. Jedno jest pewne - w świecie disco polo mają już zapewnione miejsce w panteonie największych gwiazd.

  Sukces Dawida Narożnego, Pięknych i Młodych oraz Agbe pokazuje, że disco polo wciąż jest jednym z najbardziej popularnych gatunków muzycznych w Polsce. Ich piosenka "Ona działa na mnie jak" stanie się niewątpliwie jednym z najważniejszych hitów roku. Gratulujemy artystom i czekamy na kolejne przeboje!

  Reklama

  Piękni i Młodzi Dawid Narożny x AGBE - Ona działa na mnie jak

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Szok! Gwiazdor disco polo Kordian wynajął pociąg! Wiemy, co się stało i dlaczego zdecydował się na taki krok! Co na to fani?
  2. Niezwykłe Wydarzenie w Łomży: Koncert Charytatywny z Gwiazdami Disco Polo
  3. Łobuzy ponownie podbijają scenę! Nowy hit „Chodź ze mną” rozgrzewa już parkiety! Wygryzą TOPowe gwiazdy?!
  4. "Moje serce tylko dla Ciebie" - Nowa Romantyczna Ballada od Maczo! W klipie wystąpi żona gwiazdora disco polo!
  5. Został ojcem i niedługo później dziadkiem! Jak to możliwe?! Gwiazdor disco polo dzieli się swoim szczęściem " można się pogubić"
  6. Przebił oryginał?! Matt Palmer na szczycie! Fani "to prawdziwe arcydzieło" Książe latino szturmem podbija rynek muzyczny!
  7. Największe wydarzenie lata! Wakacyjny Koncert Gwiazd w Opolu 2024! Kto wystąpi?
  8. Znakomity Koncert Andre w Nowym Sączu - Disco Polo na Najwyższym Poziomie!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie