2023-09-16T08:30:00+02:00 Daniel Martyniuk nie może wziąć ślubu z ukochaną. Wszystko z jednego powodu Daniel Martyniuk pragnie ślubu z ukochaną, ale trudności związane z poprzednim małżeństwem stawiają mu przeszkody. Czy wybierze ślub cywilny? https://disco-polo.info/uploads/news/daniel-martyniuk-nie-moze-wziac-slubu-z-ukochana-wszystko-z-jednego-powodujpg.jpg Disco-Polo.info

Daniel Martyniuk nie może wziąć ślubu z ukochaną. Wszystko z jednego powodu


Daniel Martyniuk pragnie ślubu z ukochaną, ale trudności związane z poprzednim małżeństwem stawiają mu przeszkody. Czy wybierze ślub cywilny?

Autor: Adam Begier, 16 Wrzesień 2023  08:30
Źródło zdjęć: instagram.com/fa
Daniel Martyniuk nie może wziąć ślubu z ukochaną. Wszystko z jednego powodu
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Skolim ujawnia: Ile zarobił na hicie z Cleo? Zaskakujące wyznania o zarobkach gwiazd "żyję na bardzo fajnym poziomie"
 2. Bayer Full na żywo w znanym hicie "Marianna" ! Zobacz, jak rozpalili polską biesiadę!
 3. Zespół Juhasi wzrusza nowym hitem! "Podziękowanie dla rodziców" – Idealny utwór na Twoje wesele!
Reklama

  Daniel Martyniuk, syn króla disco polo Zenka Martyniuka, od dłuższego czasu jest na ustach wszystkich mediów. Jego życie pełne skandali, problemów prawnych i kontrowersji zdążyło wywołać wiele emocji. Jednak teraz Daniel pragnie rozpocząć nowy rozdział życia u boku ukochanej, z którą zaręczył się w 2022 roku. Młody artysta pragnie się ustatkować i zawrzeć związek małżeński, jednak okazuje się, że droga do ślubu nie jest taka prosta. Wszystko z jednego, dość nietypowego, powodu!

  Zamieszanie wokół syna Zenka Martyniuka

  Ostatnie lata życia Daniela Martyniuka były pełne niepokojów i kontrowersji. Młody artysta wielokrotnie znalazł się w centrum uwagi mediów, niestety, nie zawsze z pozytywnych powodów. Wielokrotnie miał problemy z prawem, co nie tylko skutkowało jego pojawięciem się przed sądem, ale także sprawiło, że trafił na pierwsze strony gazet i portali internetowych.

  Jednym z głośniejszych incydentów była sytuacja, w której Daniel obraził sędziego, który wydał dla niego niekorzystny wyrok, zakazując mu jednocześnie prowadzenia pojazdów. Kara ta mocno go dotknęła, bowiem został skazany na 10 miesięcy więzienia z zawieszeniem na trzy lata, grzywnę wynoszącą 10 tysięcy złotych oraz utratę prawa jazdy na okres sześciu lat.

  To jednak nie koniec. Życie prywatne Daniela również nie było pozbawione kontrowersji. Rozwód z Eweliną Russocic stał się publicznym wydarzeniem, a intymne szczegóły związku między nimi były roztrząsane publicznie. Krytyka za wybryki syna Martyniuków odbiła się na jego rodzinie, a na Zenka i jego żonie Danucie spadła fala hejtu.

  Nowy początek u boku ukochanej

  Pomimo wszelkich trudności, Daniel Martyniuk postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć nowy rozdział swojego życia. W 2022 roku oświadczył się swojej ukochanej, Faustynie Jamiołkowskiej. Ta miłość ma swoją historię, gdyż Daniel i Faustyna mieli już wcześniej związek, który jednak się zakończył. Teraz jednak znów odnaleźli się w miłości i planowali pójść krok dalej, decydując się na ślub.

  Jednak życie syna Zenka Martyniuka nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Okazuje się, że Daniel nie może wziąć ślubu z ukochaną z powodu jednego niezwykłego powodu – według Kościoła wciąż pozostaje mężem swojej pierwszej żony, Eweliny Golczyńskiej, z którą ma córkę Laurę (ur. 2019).

  Trudności związane z anulowaniem małżeństwa

  Aby móc stanąć przed ołtarzem z Faustyną, Daniel Martyniuk musiałby najpierw unieważnić swoje pierwsze małżeństwo. To jednak nie jest takie proste i wymaga czasu oraz formalności. Wyjaśnijmy, dlaczego.

  Daniel Martyniuk wziął ślub z Eweliną Golczyńską w 2018 roku, jednak dwa lata później doszło do ich rozwodu. Szybko po rozwodzie Daniel zdecydował się wrócić do swojej dawnej miłości, Faustyny Jamiołkowskiej, z którą rozstał się, gdy poznał Ewelinę. Jednak Kościół katolicki stosuje zasadę nierozerwalności sakramentu małżeństwa, co oznacza, że ​​życie Daniela jako męża Eweliny formalnie trwa nadal w oczach Kościoła.

  Alternatywy dla tradycyjnego ślubu

  Wobec tej trudnej sytuacji, Daniel Martyniuk i Faustyna Jamiołkowska muszą rozważyć kilka opcji. Jednym z rozwiązań może być unieważnienie małżeństwa z Eweliną Golczyńską przez Kościół, jednak jest to proces skomplikowany i wymagający spełnienia określonych warunków.

  Alternatywnym rozwiązaniem jest oczywiście ślub cywilny. Wiele par decyduje się na tę formę zawarcia związku małżeńskiego, pomijając kwestie religijne. Dla Daniela i Faustyny może to być rozwiązaniem, które pozwoli im legalnie i oficjalnie związać się ze sobą, niezależnie od trudności związanych z anulowaniem poprzedniego małżeństwa.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Mega Premiera: Megi - Wolna! Nowa propozycja muzyczna w klimacie latino i disco
  2. Powitanie Lata w Wyrzysku 2024! Wystąpią Classic i Kordian
  3. Gwiazda disco polo Justyna Lubas zaśpiewała na własnym weselu! Co za występ! Zobacz, jak Panna Młoda skradła show! VIDEO
  4. Duet?! Karol Zawrotniak Defis na koncercie z BRATEM w Wilnie! Gwiazdor disco polo skradł show!
  5. Skolim na szczycie! 186 milionów i potrójna diamentowa płyta! Wielka FORTUNA na koncie Króla Latino!
  6. Najpopularniejsi wykonawcy Disco Polo na Spotify w Maju 2024: Kto znalazł się w Top 10?
  7. Uwielbiany gwiazdor disco polo zaśpiewał światowy HIT "Despacito"! Wyjątkowe wykonanie Pawła Jasionowskiego Masters podbija internet!
  8. Skolim i Cleo biją rekordy z "Dziewczyno Piękna"! To właśnie ten utwór zyska MIANO HITU 2024?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie