Reklama
Polecamy


Reklama

Czelo - Z Tobą tańczyć chcę | Premiera klipu

2017-07-29T18:41:00+02:00 Czelo - Z Tobą tańczyć chcę | Premiera klipu https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/07/czelo-z-toba-tanczyc-chce-premiera-klipu-1501346601.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiał prasowy
Reklama


Premiera

Zapraszamy Was bardzo serdecznie do oglądania nowej produkcji od zespołu Czelo pt. "Z Tobą tańczyć chcę".

Reklama

Wokalista nie zwalniając tempa sukcesywnie udostępnia swoim fanom i odbiorcom muzyki tanecznej informacje odnośnie swojej najnowszej propozycji pt. "Z Tobą Tańczyć chce". Po foto i video zapowiedzi przyszedł czas na premierę.

- Utwór, który zrobiłem jest odbigający od poprzednich numerów ponieważ tym razem postawiłem na klimat biesiady

Ale czy słusznie wokalista postawił na taneczne, melodyjne brzmienie? Czy skoczny, porywający do tańca numer okaże się strzałem w dziesiątkę?

Realizacją klipu zajęła się ponownie ekipa Filmowy Dom Produkcyjny - Łukasz Kowalski, która zadbała o to aby całość przepięknie ze sobą współgrała. 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Piękna gwiazda disco polo wyeksponowała swoje ciało! Internauci pod wrażeniem figury!
  2. Dawid Narożny wyznał miłość trzem osobom! Gwiazdor disco polo jest przeszczęśliwy!
  3. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.