2023-08-20T13:02:00+02:00 Czarujący występ Top Girls na Festiwalu Disco Polo w Augustowie! Przebojowy wieczór! Zobaczcie nagranie! Top Girls zachwyciły na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Augustowie. Energiczny występ, przeboje i niesamowita atmosfera. Sprawdź relację! https://disco-polo.info/uploads/news/czarujacy-wystep-top-girls-na-festiwalu-disco-polo-w-augustowie-przebojowy-wieczor-zobaczcie-nagraniejpg.jpg

Czarujący występ Top Girls na Festiwalu Disco Polo w Augustowie! Przebojowy wieczór! Zobaczcie nagranie!

Autor: Adam Begier , 20 Sierpień 2023  13:02
Czarujący występ Top Girls na Festiwalu Disco Polo w Augustowie! Przebojowy wieczór! Zobaczcie nagranie!
Źródło zdjęć: facebook.com/ZespolTopGirls

Top Girls zachwyciły na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Augustowie. Energiczny występ, przeboje i niesamowita atmosfera. Sprawdź relację!Reklama

  Reklama

  Girls band Top Girls stworzył niesamowitą atmosferę na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Augustowie. Zespół w składzie: Justyna Lubas, Natalia Siemieniecka oraz Kasia Grabowska, zachwycił publiczność swoim energetycznym i pełnym pasji występem.

  Top Girls - Moc disco polo w najlepszym wydaniu

  Cieszący się ogromną popularnością girls band Top Girls, znany z niezapomnianych hitów, jak "Mleczko", "Jakbyś mnie zechciał" czy "Róże i różowe tulipany", zdominował scenę Festiwalu Muzyki Tanecznej w Augustowie. Ich występ stał się prawdziwym punktem kulminacyjnym tego wyjątkowego wydarzenia.

  Energia, radość, przeboje - Top Girls na scenie

  Podczas swojego występu Top Girls nie tylko dostarczyły publiczności dawkę energetycznego disco polo, ale także sprawiły, że każdy obecny na festiwalu poczuł niepowtarzalną atmosferę radości i zabawy. Dziewczyny emanowały entuzjazmem, co dało się odczuć zarówno na scenie, jak i wśród widzów.

  Niezapomniane hity na żywo

  Przedstawienie Top Girls było okazją dla fanów, aby na żywo usłyszeć swoje ulubione utwory. "Mleczko", które podbiło serca słuchaczy, brzmiało jeszcze potężniej w wykonaniu zespołu na żywo. "Jakbyś mnie zechciał" oraz "Róże i różowe tulipany" towarzyszyły publiczności przez cały występ, tworząc niezapomnianą muzyczną podróż.

  Festiwal Disco Polo - Muzyczne święto w Augustowie

  Festiwal Muzyki Tanecznej w Augustowie to coroczne wydarzenie, które przyciąga miłośników różnych gatunków muzycznych, zwłaszcza jednak miłośników disco polo. Tegoroczna edycja nie zawiodła oczekiwań, a występ Top Girls stanowił jeden z najważniejszych momentów całego festiwalu.

  Występ Top Girls na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Augustowie pozostawił niezatarte wrażenie. Ich pełen pasji i energii występ sprawił, że publiczność mogła na chwilę oderwać się od codzienności i zatopić się w świetle i dźwiękach disco polo. Girls band udowodnił, że jest jednym z czołowych wykonawców gatunku, zdolnym do dostarczenia prawdziwej muzycznej uczty.

  Reklama

  Top Girls - Róże i różowe tulipany (Festiwal Muzyki Tanecznej Augustów 2023)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Top Girls w nowym składzie elektryzują scenę disco polo! Ich najnowsze wykonanie hitu 'Mleczko' na żywo w klubach zachwyca fanów.
  2. Dawid Tymiński - Raider wzrusza akustyczną wersją hitu 'Była Piękna' | VIDEO
  3. Małgorzata Główka odświeża wielki Hit Disco Polo: 'Letni Wiatr' w nowej odsłonie
  4. Agbe - królowa latino z nową produkcją! W teledysku legenda boksu Mariusz Wach
  5. MEGA premiera: Topky - "Nie liczy się nic"! To najlepsza produkcja w historii tego zespołu?
  6. Jorrgus z mega premierą pt. "GPS"! To spore zaskoczenie!
  7. Premiera: "Góraleczko Góraleczko" - Taneczny hit Magik Band
  8. Andre zaskakuje nową płytą – Zobacz, co przygotował!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie