Reklama
Polecamy


Reklama

Czarny scenariusz dla grupy disco polo?! Pandemia pokrzyżowała ich plany wydawnicze!

2020-04-02T15:38:00+02:00 Czarny scenariusz dla grupy disco polo?! Pandemia pokrzyżowała ich plany wydawnicze! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/pandemia-pokrzyzowala-plany-uwielbianemu-zespolowi-disco-polo-1585652202.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Royal Design
Reklama


Życie gwiazd

Zespół Top Girls ubolewa nad zaistniałą sytuacją, ponieważ plany na ten rok były bardzo ambitne. Artystki zdradziły, ze planowały wydać płytę

Reklama

Spory problem mają gwiazdy disco polo w związku z ograniczeniami wprowadzonymi z powodu szalejącego w Europie koronawirusa!

Zobacz również: To najpiękniejsza kobieta disco polo! Obłędnie piękna Angelika Żmijewska (Top Girls), w zjawiskowej kreacji!

Niemałe problemy mają artyści disco polo w związku z ogólnokrajową kwarantanną. Odwołane koncerty, to główny dramat branży disco, ale nie jest to jedyna zła wiadomość dla fanów i wykonawców.

Zespół Top Girls ubolewa nad zaistniałą sytuacją, ponieważ plany na ten rok były bardzo ambitne. Artystki zdradziły, ze planowały w roku 2020 lub na początku 2021 wydać płytę, ale mocno wstrzymuje wszystko panująca epidemia.

Jak wspominają artystki „czas ucieka strasznie”, a za chwilę, jeżeli wszystko wróci do normy, nie będzie nawet chwili na produkcję, ponieważ trasa koncertowa po takim przestoju będzie wyjątkowo napięta.

Najsłynniejsze kobiece trio czuje presję uciekających dni i dzieli się swoimi przemyśleniami z fanami:

Plany na ten rok ....bardzo ambitne ...ale czy zdążymy ? .....myślimy o drugiej płycie albo pod koniec roku lub na początku roku 2021 ....kwarantanna nie pomaga nam w naszych planach. Mamy już 12 utworów z czego 7 nowych ....niektóre wymagają jeszcze dopracowania .....No to zostało nam tylko i aż 3-4 utwory aby wydać płytę a czas ucieka strasznie.”

Oby czarny scenariusz się nie sprawdził i to, co zaplanował zespół i managerowie udało się zrealizować. Mamy głęboką nadzieję, że zespołowi uda się wypuścić krążek na rynek jeszcze w tym roku.

Zobacz również: Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!

Trzymamy kciuki!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!
  2. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!
  3. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.