2023-08-02T16:15:00+02:00 Cudowna Fiesta w Rudy Malenieckiej - Koncert Zespołów Fox i Extazy! Świętuj z nami w rytmie muzyki disco polo na festynie w Rudy Malenieckiej! Zapraszamy na niezapomniany dzień pełen atrakcji i gwiazdowych koncertów. https://disco-polo.info/uploads/news/cudowna-fiesta-w-rudy-malenieckiej---koncert-zespolow-fox-i-extazypng.png Disco-Polo.info

Cudowna Fiesta w Rudy Malenieckiej - Koncert Zespołów Fox i Extazy!


Świętuj z nami w rytmie muzyki disco polo na festynie w Rudy Malenieckiej! Zapraszamy na niezapomniany dzień pełen atrakcji i gwiazdowych koncertów.

Autor: Adam Begier, 02 Sierpień 2023  16:15
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Cudowna Fiesta w Rudy Malenieckiej - Koncert Zespołów Fox i Extazy!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Marcin Miller Boys o rekordowej gaży ponad 100 tysięcy za koncert – ile wziął za jeden koncert? Zawrotna kwota!
 2. Piknik Charytatywny w Trzcinicy! Zagrają gwiazdy disco polo! Kto wystąpi?
 3. Marcin Miller oddaje hołd Jurijowi Szatunovowi – emocjonalne wspomnienia! Można się wzruszyć!

  W sobotę 19 sierpnia mieszkańcy i przyjezdni będą mieli okazję uczestniczyć w niezapomnianym wydarzeniu – Festynie Rodzinnym w gminie Ruda Maleniecka. To wyjątkowe święto, które odbędzie się przy szkole w centrum stolicy gminy, przyniesie wiele atrakcji, a jego główną gwiazdą będą zespoły Fox i Extazy, królujące na scenie muzyki disco polo.

  Muzyka Disco w Rytmie Święta

  Święto Rudy Malenieckiej to coroczne wydarzenie, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród lokalnych mieszkańców, jak i turystów. Tegoroczna edycja obiecuje dostarczyć jeszcze więcej radości, energii i pozytywnych emocji. Wszystko za sprawą muzycznego repertuaru, który wciągnie uczestników w wir zabawy.

  Darmowy Festyn i Smakołyki

  Festyn Rodzinny rozpocznie się o godzinie 15.30 i potrwa do późnych godzin wieczornych. Wszyscy przybywający będą mieli okazję skosztować regionalnych potraw, przygotowanych przez lokalne koła gospodyń wiejskich. Samorząd gminy Ruda Maleniecka postanowił również obdarzyć gości darmowym poczęstunkiem – gest, który na pewno zostanie doceniony przez uczestników.

  Spektakularne Widowisko Teatralne

  O godzinie 17.15 na scenie wystąpi Teatr Kulturka z niezwykłym spektaklem pt. „Bajeczna Fiesta”. Ta interaktywna i barwna produkcja z pewnością zauroczy zarówno dzieci, jak i dorosłych, a wciągający występ aktorów sprawi, że wszyscy zostaną wciągnięci w klimat magicznej fiesty.

  Koncert Disco Polo

  Najbardziej wyczekiwaną częścią festynu będzie koncert gwiazd muzyki disco polo. Na scenie pojawi się najpierw zespół Fox, który rozpocznie swój występ o godzinie 19.30. Ich przeboje, takie jak „Jestem Wielkim Szulerem” czy „Już dawno nie widziałem cię”, porwą publiczność do tańca i śpiewania.

  Na finał festiwalu, o godzinie 20.30, wystąpi kolejna popularna formacja - zespół Extazy. Ich energetyczne i dynamiczne utwory, takie jak „Buzi to za mało” czy „Kochana ma”, na pewno rozbudzą wśród uczestników prawdziwą euforię.

  Czas na Szalone Tańce i Roztańczoną Noc

  Koncert zespołów Fox i Extazy zapowiada się jako niezapomniane wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci uczestników. Mieszkańcy Rudy Malenieckiej oraz wszyscy goście będą mieli okazję wspólnie spędzić czas, tańcząc i bawiąc się do białego rana. Wyjątkowa atmosfera, świetna muzyka i radosna energia - to wszystko czeka na festynowiczów.


  EXTAZY – Zemsta

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Fani GO kochają! Andre zaskakuje nową balladą pt. "Cały Twój". Utwór stworzył na prośby fanów! Jak wyszło?!
  2. "Królowa jest tylko jedna" w nowej odsłonie! To będzie hit we wszystkich klubach w Polsce?
  3. Szokujący nowy look Emilii z "Daj To Głośniej"! Nie uwierz, jak prezentuje się znana gwiazda disco polo!| ZDJĘCIA
  4. Ile zarabiają najpopularniejsze gwiazdy?! Rekordowe kwoty za koncerty disco polo!
  5. "Czemu tak jest" – nowy utwór od Malutkiej już wkrótce! Posłuchaj przedpremiery!
  6. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!
  7. Fani przylecą helikopterem?! Wpis Teresy Werner wywołał lawinę wiadomości w sieci! Co się stało?!
  8. Gorąca premiera: Carmelovi - Ona Jest Jak Anioł! Przepiękna i ponętna główna bohaterka teledysku!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie