Reklama
Polecamy


Reklama

Cristo Dance podbija sieć. Po premierze oryginału – czas na remix!

2018-05-04T10:39:00+02:00 Cristo Dance podbija sieć. Po premierze oryginału – czas na remix! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/cristo-dance-podbija-siec-po-premierze-oryginalu-czas-na-remix-1525355878.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Premiera

„Całuje rączki” w oryginale zdobywa coraz więcej pochlebnych opinii. Co z remixem?

Reklama

Pod koniec kwietnia światło dzienne ujrzała nowa propozycja Cisto Dance – „Całuję rączki”. Informowaliśmy Was o tym na łamach Disco-Polo.info. Teraz mamy przyjemność poinformować o remixie tego utworu, który wykonał Serenity.

Oryginał to cudowne połączenie biesiadnego klimatu z idealnym obrazkiem w postaci nieziemskiego klipu. Jak pod tym kątem wypada remix? Jak się okazuje, mimo przyspieszenia tempa, remix nie traci uroku! Biesiadny klimat jest zachowany, a szybsze tempo pozwala na obecność utworu w klubach, gdzie disco jest na porządku dziennym.

Dobrym posunięciem okazuje się być połączenie remixu z oryginalnym klipem – każdy słuchacz może wybrać samodzielnie, która wersja podoba mu się bardziej, nie tracąc przy tym walorów wizualnych z  klipu.

Redakcja Disco-Polo.info poleca! Sprawdźcie sami wspomniany remix. Poniżej znajdziecie również oryginał utworu! Która z wersji bardziej Wam się podoba? Dajcie znać w komentarzach!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Letnia nowość disco polo, już hula w sieci. Wakacyjne widoki w teledysku, spodobają się każdemu!
  2. Top Girls w ofensywie! Popularne wokalistki disco polo zaskakują nową produkcją!
  3. Gwiazdor disco polo zaśpiewał na weselu dla swojej żony! Dołączyli się do niego inni artyści! Zobaczcie wzruszający FILM


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.