Reklama
Polecamy


Reklama

Co za trio! Trzy gwiazdy disco polo we wspólnym utworze! MiłyPan, Defis oraz Top Girls dali czadu!

2019-06-06T15:05:00+02:00 Co za trio! Trzy gwiazdy disco polo we wspólnym utworze! MiłyPan, Defis oraz Top Girls dali czadu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/co-za-trio-trzy-gwiazdy-disco-polo-we-wspolnym-utworze-milypan-defis-oraz-top-girls-dali-czadu-1559717985.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Piękna Angelika z Top Girls i lider formacji Defis wystąpili na jednej scenie razem z Miłym Panem, który obchodził swoje urodziny!

Reklama

Miły Pan jest jednym z bardziej rozpoznawalnych gwiazd disco polo, które wkroczyły w świat disco polo i nagle zrobiło się o nim głośno! W ostatnim czasie w Hula Kula w Warszawie odbył się koncert śmietanki muzycznej. Wystąpił wcześniej wspomniany Mily Pan, Playboys, a także Defis oraz pojawiła Angelika z formacji Top Girls.

Zobacz również: 'Będziemy znów razem' nowym hitem disco polo?! Gorąca premiera grupy DOX jest już w sieci!

Nie byłoby w tym wydarzeniu nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że w jednym czasie na scenie pojawił się Karol Zawrotniak, Miły Pan i Angelika Żmijewska z zespołu Top Girls. We troje odśpiewali hit grupy Defis „Róże”. Wszystko z okazji urodzin Miłego Pana, który był zachwycony.

Sam ma na swoim koncie same przeboje. Najbardziej znane są jego „Małolatki”, które wpisały się jako hit i numer jeden 2019 roku. Równie często można usłyszeć jego przebój „Królowa”. Kawałek pochodzi z 2018 roku, aczkolwiek nadal jest jednym z najczęściej granych piosenek na antenach radiowych, jak i w stacji Polo Tv czy Disco Polo Music.

Być może urodziny Milego Pana sprowokują go, Angelikę i Karola, aby stworzyć wspólny kawałek. Gdyby połączyć ich sile w jedność, to sam król disco polo mógłby poczuć się nieco zagrożony. W końcu Angelika należy do topowych artystek disco polo, która została obdarzona niezwykłym talentem wokalnym i tanecznym.

Ponadto Angelika może pochwalić się nieskazitelną urodą i nienaganną figurą, jaką zachwycają się nie tylko panowie, gdy widzą ją na koncertach, jak i również w teledyskach. Natomiast lider formacji Defis, Karol Zawrotniak zabłysnął w branży muzycznej disco polo przebojem zatytułowanym "Tak bardzo tego chce".

Być może niebawem Karol, Piotrek i Angelika powiedzą sobie „Chcemy tego” i powstanie przebój od bombowego trio disco polo?

Zobacz również: 'Będziemy znów razem' nowym hitem disco polo?! Gorąca premiera grupy DOX jest już w sieci!

Co myślicie? Miły Pan, Angelika i Karol Zawrotniak w jednej produkcji?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!
  2. Niesamowita niespodzianka od Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo podzielił się nową produkcją!
  3. Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.