Warning: file_put_contents(/var/www/beta/Temporary/Cache/3cc1d5a427a45820b04fe30f78a972b784952460.txt): failed to open stream: Permission denied in /var/www/beta/System/Classes/Cache.php on line 73
Co za trio! Trzy gwiazdy disco polo we wspólnym utworze! MiłyPan, Defis oraz Top Girls dali czadu! | Disco-Polo.info
Reklama


Reklama

Co za trio! Trzy gwiazdy disco polo we wspólnym utworze! MiłyPan, Defis oraz Top Girls dali czadu!

2019-06-06T15:05:00+02:00 Co za trio! Trzy gwiazdy disco polo we wspólnym utworze! MiłyPan, Defis oraz Top Girls dali czadu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/co-za-trio-trzy-gwiazdy-disco-polo-we-wspolnym-utworze-milypan-defis-oraz-top-girls-dali-czadu-1559717985.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Piękna Angelika z Top Girls i lider formacji Defis wystąpili na jednej scenie razem z Miłym Panem, który obchodził swoje urodziny!

Reklama

Miły Pan jest jednym z bardziej rozpoznawalnych gwiazd disco polo, które wkroczyły w świat disco polo i nagle zrobiło się o nim głośno! W ostatnim czasie w Hula Kula w Warszawie odbył się koncert śmietanki muzycznej. Wystąpił wcześniej wspomniany Mily Pan, Playboys, a także Defis oraz pojawiła Angelika z formacji Top Girls.

Zobacz również: Zjawiskowa gwiazda disco polo pokazała ponętne zdjęcia! Uwagę zwraca prześwitujący stanik!

Nie byłoby w tym wydarzeniu nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że w jednym czasie na scenie pojawił się Karol Zawrotniak, Miły Pan i Angelika Żmijewska z zespołu Top Girls. We troje odśpiewali hit grupy Defis „Róże”. Wszystko z okazji urodzin Miłego Pana, który był zachwycony.

Sam ma na swoim koncie same przeboje. Najbardziej znane są jego „Małolatki”, które wpisały się jako hit i numer jeden 2019 roku. Równie często można usłyszeć jego przebój „Królowa”. Kawałek pochodzi z 2018 roku, aczkolwiek nadal jest jednym z najczęściej granych piosenek na antenach radiowych, jak i w stacji Polo Tv czy Disco Polo Music.

Być może urodziny Milego Pana sprowokują go, Angelikę i Karola, aby stworzyć wspólny kawałek. Gdyby połączyć ich sile w jedność, to sam król disco polo mógłby poczuć się nieco zagrożony. W końcu Angelika należy do topowych artystek disco polo, która została obdarzona niezwykłym talentem wokalnym i tanecznym.

Ponadto Angelika może pochwalić się nieskazitelną urodą i nienaganną figurą, jaką zachwycają się nie tylko panowie, gdy widzą ją na koncertach, jak i również w teledyskach. Natomiast lider formacji Defis, Karol Zawrotniak zabłysnął w branży muzycznej disco polo przebojem zatytułowanym "Tak bardzo tego chce".

Być może niebawem Karol, Piotrek i Angelika powiedzą sobie „Chcemy tego” i powstanie przebój od bombowego trio disco polo?

Zobacz również: Zjawiskowa gwiazda disco polo pokazała ponętne zdjęcia! Uwagę zwraca prześwitujący stanik!

Co myślicie? Miły Pan, Angelika i Karol Zawrotniak w jednej produkcji?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zjawiskowo piękna gwiazdeczka disco polo wygląda jak kocica! Zadziorna publikacja oczarowała całą Polskę!
  2. Marcin Miller udostępnił swoim fanom kolejną nowość! Piosenka oddaje klimat lat '90!
  3. Znany zespół disco polo już wie co to szczęście! Teraz dzieli się tym z fanami!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.